The Body Shop Albania

Share the Joy Advent Calendar

Dhuratë festive

Share the Joy Advent Calendar

Dhuratë festive

0/5
0 Mendime

Numëroni deri në prag të Krishtlindjeve me 24 ëmbëlsirat e vogla që fshihen brenda kalendarit tonë Share the Joy Advent.

Jo vetëm që kalendari ynë i ri i bukurisë ka një konstruksion të mahnitshëm pop-up por edhe ju transporton në botën tonë të gëzueshme të Krishtlindjeve. Është e mbushur me shumë ëmbëlsira të vogla nga koka te këmbët për t’ju mbajtur ju dhe atë trup të bukur të përkëdhelur gjatë gjithë sezonit.

Nuk duam ta prishim surprizën, por do t’ju japim disa sugjerime për atë që mund të zbuloni brenda… si për shembull disa nga flluskat tona të mrekullueshme aromatike, që transformojnë vaskën. Ose ndoshta do të gjeni disa nga gjalpat tanë të rinj të trupit për ta dashur veten me lagështi 96 orë. Mund të ketë edhe një ose dy maska ​​për të përkëdhelur dhe rifreskuar ju dhe lëkurën tuaj.

Nëse nuk mund të prisni, menyja jonë më poshtë ju tregon saktësisht se çfarë ju pret

Brenda çdo kutie, do të gjeni gjithashtu një akt të vogël mirësie, në mënyrë që të mund të ndani pak dashuri dhe gëzim vetëmohues me miqtë, familjen dhe komunitetin tuaj. Nëse doni të shpërndani gëzimin edhe më tej, pse të mos ndani disa nga surprizat tuaja që e duan trupin edhe me njerëzit tuaj të preferuar?

Gjatësia 31cm x Thellësia 28cm x Lartësia 8.3cm. Pesha 1.7 kg.

Clear

Çfarë përfshihet?

Hapni derën e gëzimit me kalendarin tonë Share The Joy Advent, i mbushur me 24 surpriza. Pas çdo dere do të zbuloni një akt të vogël dashamirësie krahas surprizave tona të përditshme. Nuk mund të presni?

Shikoni listën e plotë të ëmbëlsirave më poshtë:

 • Krem duarsh me luleshtrydhe 30ml
 • Xhel dushi British Rose 60ml
 • Flluskë banje me grejpfrut rozë 28 g
 • Mini Ramie Bath Lily
 • Gjalpë Trupi Mango 50ml
 • Shampo me banane 60 ml
 • Gjalpë buzësh me shalqi 10 ml
 • Xhel dushi me grejpfrut rozë 60 ml
 • Krem duarsh me qumësht dhe mjaltë 30ml
 • Krem dushi kokosi 60ml
 • Tea Tree Face Wash 60ml
 • Maskë me fletë vitaminë C 18ml
 • Flluskë banje me kokos 28 g
 • Sapun kokosi 100g
 • Xhel dushi me luleshtrydhe 60ml
 • Kondicioner me banane 60 ml
 • Flluskë banje Moringa 28 g
 • Kapëse flokësh
 • Scrub Trupi British Rose 50ml
 • Krem duarsh me grejpfrut rozë 30 ml
 • Krem dushi me qumësht dhe mjaltë me bajame 60 ml
 • Maskë me fletë vitaminë E 18ml
 • Xhel dushi mango 60ml
 • Shea Body Butter 50ml
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Share the Joy Advent Calendar

My Review for Share the Joy Advent Calendar

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

RROTULLO & FITO!

Provo fatin dhe fito një kupon me zbritje për blerjet online.
PROVO FATIN