The Body Shop Albania

Share the Love Big Advent Calendar

Dhuratë festive

Share the Love Big Advent Calendar

Dhuratë festive

0/5
0 Mendime

Numëroni deri në ditën e Krishtlindjes me 25 ëmbëlsirat që e duan trupin të cilat fshihen brenda kalendarit tonë  Share the Love.

Jo vetëm që kalendari ynë i ri i bukurisë ka një konstruksion të mahnitshëm pop-up por edhe ju transporton në botën tonë të gëzueshme të Krishtlindjeve. Është e mbushur me disa trajtime serioze të mira nga koka te këmbët për t’ju mbajtur ju dhe atë trup të bukur të përkëdhelur gjatë gjithë sezonit.

Ne nuk duam ta prishim surprizën, por do t’ju japim disa sugjerime për atë që mund të zbuloni brenda… si p.sh. Gjalpi ynë i ri i trupit me avokado me madhësi të plotë për të ushqyer lëkurën e thatë me lagështi 96 orë. Ndoshta do të gjeni mini maskat tona të fytyrës me qymyr druri Himalayan që ndjen ndjesi shpimi gjilpërash dhe maska ​​freskuese të Trëndafilit Britanik. Mund të ketë edhe një krem ​​duarsh ose dy për të mbajtur duart tuaja të ndjehen të hidratuar gjatë gjithë sezonit.

Nëse nuk mund të prisni, menyja jonë më poshtë ju tregon saktësisht se çfarë ju pret.

Brenda çdo kutie, do të gjeni gjithashtu një akt të vogël mirësie, në mënyrë që të mund të ndani pak dashuri dhe gëzim vetëmohues me miqtë, familjen dhe komunitetin tuaj. Nëse doni të shpërndani gëzimin edhe më tej, pse të mos ndani disa nga surprizat tuaja që e duan trupin edhe me njerëzit tuaj të preferuar?

Struktura unike e sirtarit e kalendarit tonë të bukurisë që shfaqet është gjithashtu perfekte për ruajtjen e veprave tuaja artizanale dhe pjesëve të tjera të vogla, që do të thotë se mund të ripërdoret edhe shumë kohë pas Krishtlindjeve!

Gjatësia 31.7cm x Thellësia 22cm x Lartësia 17.5cm. Pesha 3.2 kg.

Clear

Çfarë përfshihet?

Hapni derën e gëzimit me kalendarin tonë Share The Love Big Advent, i mbushur me 25 surpriza. Pas çdo dere do të zbuloni një akt të vogël dashamirësie krahas surprizave tona të përditshme. Nuk mund të presni?

Shikoni listën e plotë të ëmbëlsirave më poshtë:

 • Krem duarsh Shea 30 ml
 • Gjalpë buzësh luleshtrydhe 10 ml
 • Xhel dushi British Rose 60ml
 • Maskë me fletë vitaminë E 18ml
 • Gjalpë pastrues kamomil 20 ml
 • Pëlhurë muslini kamomil
 • Krem duarsh me kokos 30ml
 • Shampo Shea 250 ml
 • Xhel dushi me grejpfrut rozë 60 ml
 • Ramie Bath Lily
 • Flluskë banje me kokos 28 g
 • Maske per fytyre me qymyr Himalayan 15ml
 • Krem dushi Shea 60ml
 • Sapun me luleshtrydhe 100g
 • Maskë me fletë Aloe 18ml
 • Shirit koke me mikrofibër
 • Maskë fytyre me trëndafil britanik 15ml
 • Flluskë banje me grejpfrut rozë 28 g
 • Shea Body Butter 50ml
 • Krem për duart britanike rozë 30 ml
 • Xhel dushi mango 60ml
 • Scrub Trupi British Rose 50ml
 • Larës për fytyrën me vitaminë E 125 ml
 • Maskë me fletë vitaminë C 18ml
 • Gjalpë Trupi Avokado 200 ml
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Share the Love Big Advent Calendar

My Review for Share the Love Big Advent Calendar

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.