The Body Shop Albania

Shea Lip Butter

Shea Lip Butter

0/5
0 Mendime

Shijoni buzët e hidratuara dhe të zbutura menjëherë me gjalpin e buzëve Shea shumë ushqyes.

I pasuruar me 98% përbërës me prejardhje natyrale, duke përfshirë Gjalpin Shea të Çmuar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit Ghanaian, gjalpi i buzëve jep ushqimin e shumëdëshiruar për buzë të lëmuara, të bukura dhe me erë arrore. Ai shkrihet mbi to, duke i mbrojtur nga tharja dhe kushtet e tjera të pafavorshme mjedisore.

Gjalpi i buzëve Shea vjen në një paketim të përshtatshëm që ju lejon ta merrni me vete kudo që dëshironi. Nëse e doni aromën delikate të arrave, zbuloni produktet e tjera nga sfera e Shea.

  • Me një aromë delikate të arrave
  • Teksturë ushqyese, e pasur dhe me gjalpë
  • Hidraton dhe qetëson menjëherë buzët
  • Lehtëson dhe mbron buzët nga tharja
  • Buzët ndihen më të buta, më të lëmuara dhe më të zhdërvjellta
  • Lë një shkëlqim delikate pa ngjyrë
  • I pasuruar me 98% përbërës me origjinë natyrale
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shea Lip Butter

Helianthus Annuus Hybrid Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Orbignya Oleifera Seed Oil, Aroma/Flavor, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire de candelilla, Hydrogenated Castor Oil, Behenyl Alcohol, Tapioca Starch, Ammonium Glycyrrhizate, Aqua/Water/Eau, Tocopherol, Polymethylsilsesquioxane, Citric Acid.

My Review for Shea Lip Butter

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.