The Body Shop Albania

Shimmer Waves

Përfundim vezullues

Vegan

Shimmer Waves

Përfundim vezullues

Vegan

0/5
0 Mendime

Ndriçoni fytyrën tuaj dhe krijoni një shkëlqim si të puthur nga dielli me Shimmer Waves. Këto pudra kompakte të zgjuara mund të përdoren në një numër mënyrash për rezultate të mrekullueshme të makeup-it. Përdorini të gjitha ngjyrat së bashku për një blush vezullues ose përdorni nuancat veç e veç për të nxjerrë në pah dhe konturuar mollëzat tuaja. Keni nevojë për një shkëlqim të vogël në sytë tuaj? Zgjidhni një nuancë dhe kalojeni atë në të gjithë qepallën tuaj ose vendoseni në cepat e brendshëm të syve për një shkëlqim të ndritshëm.

  • 100% Vegan
  • Pudra kompaktet blush / bronzer
  • Shkëlqim për fytyrën, faqet dhe sytë
  • Testuar dermatologjikisht

Vaj Marula. Pema e marulës është e shenjtë në Afrikë dhe nga farat e saj të shtypura prodhohet një vaj i veçantë që zbut natyralisht lëkurën.

Clear

Si përdoret

1. Aplikojeni në tërë fytyrën për një shkëlqim si të jeni puthur nga dielli. Përdorni nuancat individualisht për të nxjerrë në pah dhe konturuar fytyrën, ose në sy për një prekje shkëlqimi.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shimmer Waves

Mikë, Talc, Amidon Tapioca , Triglicerid Kaprilik / Capric, Dipentaerythrityl Tetrahydroxystearate / Tetraisostearate, Isopropyl Isostearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Sorbitan Stearate, Ujë, Nylon-12, Hektorit, Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea, Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa, Fenoksietanol, Acid Sorbik, C13-14 Izoparafinë, Dehidroacetat Natriumi, Oksid Bakri, Polimetilsilsesquioxane, Laureth-7, Silicë. [+/- CI 77891 / Dioksid Titani, CI 77491, CI 77492 / Oksidet e Hekurit

My Review for Shimmer Waves

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.