The Body Shop Albania

Skincare & Chill CBD Skincare Gift

Vegane

Për lekurë të dehidratuar

Dhuratë festive

Skincare & Chill CBD Skincare Gift

Vegane

Për lekurë të dehidratuar

Dhuratë festive

0/5
0 Mendime

Ndjenja e lëkurës e stresuar dhe e dehidratuar?* Trajtoni dikë me një TLC të vogël këtë Krishtlindje me setin tonë të Dhuratave për Skincare & Chill CBD Skincare.

Merrni disa pika të vajit tonë të fytyrës dhe masazhoni për të lehtësuar shqetësimin e lëkurës së dehidratuar dhe për ta lënë atë të ndihet e qetësuar dhe më e lëmuar. Më pas, hidhni një copë të vogël të kremit tonë hidratues prej kadifeje për të rivendosur nivelet e lagështisë dhe për ta lënë lëkurën të duket më e ndritshme.

E bërë me CBD me origjinë natyrore dhe vaj farë kërpi, ky set dhuratash vegan është mbushësi i përsosur i çorapeve ose surpriza nën pemë.

Kjo dhuratë nuk sjell vetëm gëzim për njerëzit që doni. Zbuloni se si ajo gjithashtu ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndani gëzimin me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

*Çfarë është lëkura e stresuar? Ne e klasifikojmë lëkurën e stresuar si lëkurë që përjeton siklet nga dehidratimi, thatësia, humbja e shkëlqimit dhe rënia në pamjen e përgjithshme të lëkurës.

  • CBD Hemp Restoring Oil fytyrës 30ml
  • CBD Hemp Moisturizer 50ml
Clear

Si përdoret

  1. Filloni me vajin, mëngjes dhe mbrëmje, aplikoni 4-5 pika vaj në pëllëmbën e dorës.
  2. Aplikoni kremen nga CBD.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Skincare & Chill CBD Skincare Gift

  • CBD REPLENISHING MOISTURE CREAM

    Aqua/Water/Eau, Propanediol, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Arachidyl Alcohol, Squalane, Behenyl Alcohol, Cannabis Sativa Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Octyldodecanol, Phenoxyethanol, Sodium Polyacrylate, Arachidyl Glucoside, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Panthenol, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Parfum/Fragrance, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Cannabidiol, Sodium Hyaluronate, Pogostemon Cablin Leaf Extract, Geraniol, Citric Acid, Limonene, Citronellol, Linalool, Sodium Hydroxide.

My Review for Skincare & Chill CBD Skincare Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.