The Body Shop Albania

Slather & Nourish Body Butter Gift

DHURATE PER KRISHTLINDJE

96 ORE HIDRATIM

VEGAN

Slather & Nourish Body Butter Gift

DHURATE PER KRISHTLINDJE

96 ORE HIDRATIM

VEGAN

0/5
0 Mendime

Ushqeni lëkurën tuaj këtë Krishtlindje me setin tonë të dhuratave Slather & Nourish Body Butter.

I mbushur me pesë copë gjalpë trupi me fruta, me lule dhe me arra, ky set dhuratash është perfekt për t’i dhënë lëkurës dashurinë që i nevojitet. Hidhni një sasinga hidratuesi ynë i pasur, kremoz dhe masazhojeni. Ai e ushqen trupin tuaj me hidratim 96 orë dhe e lë lëkurën të ndjehet më e butë dhe më e lëmuar.

Gjalpët tanë të trupit janë bërë me (të paktën!) 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana. Dhe vaskat* janë bërë me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi.

Ky set dhuratash vegan është trajtimi perfekt për dikë që meriton pak përkëdhelje. Jepni si mbushës çorape ose lëreni nën pemë. Mund ta mbani edhe për vete (ne nuk do të gjykojmë).

Almond Milk Body Butter 50ml
Moringa Body Butter 50ml
Strawberry Body Butter 50ml
Coconut Body Butter 50ml
Shea Body Butter 50ml

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Slather & Nourish Body Butter Gift

My Review for Slather & Nourish Body Butter Gift

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.