The Body Shop Albania

Slather & Nourish Body Butter Gift

Slather & Nourish Body Butter Gift

0/5
0 Mendime

Duajeni çdo centimetër të trupit tuaj të bukur këtë Krishtlindje me setin tonë të dhuratave Slather & Nourish Body Butter.

I mbushur me pesë gjalpëra trupi me aroma frutash, lulesh dhe me arra, ky set dhuratash është perfekt për t’i dhënë lëkurës dashurinë që i nevojitet. Hidhni një copë nga hidratuesi ynë i pasur, kremoz dhe masazhojeni. Ai e ushqen trupin tuaj me hidratim 96 orë dhe e lë lëkurën të ndjehet më e butë dhe më e lëmuar.

I bërë me (të paktën!) 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea të tregtisë së drejtë të komunitetit nga Gana, ky grup dhuratash vegan është trajtimi i përsosur për dikë që meriton pak përkëdhelje. Jepni si dhuratë apo lëreni nën pemë. Mund ta mbani edhe për vete…

Kjo dhuratë nuk u sjell gëzim vetëm njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Gjalpë Trupi Almond Milk 50ml
  • Gjalpë Trupi Moringa 50ml
  • Gjalpë Trupi Strawberry 50ml
  • Gjalp Trupi Coconut 50ml
  • Gjalpë Trupi Shea 50ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Slather & Nourish Body Butter Gift

My Review for Slather & Nourish Body Butter Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.