The Body Shop Albania

Sleep Balmy Body Cream

PËR ÇDO TIP LEKURE

PËRMBAN 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

VEGAN

Sleep Balmy Body Cream

PËR ÇDO TIP LEKURE

PËRMBAN 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Hidratoni lëkurën tuaj qetësoni mendjen tuaj para gjumit me kremin e trupit Lavender & Vetiver nga koleksioni Sleep.

Kremi nuk është i yndyrshëm apo ngjitës, e zbut lëkurën dhe e ushqen atë. Përdorimi i tij si pjesë e një regjimi gjumi me 4 hapa * ju ndihmon të bini në gjumë 1,8 herë më shpejt dhe përmirëson cilësinë e gjumit, në mënyrë që të zgjoheni më të freskët.

Krijuar me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë 100% natyral dhe biodegradues ** vaj esencial livando nga Franca, vaj natyral dhe biodegradues ** vetiver nga Madagaskari dhe vaj ulliri organik nga Italia, i marrë në kuadër të programit Comumity Fair Trade.

Kutia është e riciklueshme, përmban xham të ricikluar dhe kapaku është prej alumini.

* Modaliteti i provuar me 4 hapa që ju ndihmon të bini në gjumë më shpejt dhe të flini më mirë. Mbështilleni veten me shkumën e butë të xhelit të dushit dhe më pas aplikoni një krem ​​për trupin. Spërkateni jastëkun tuaj me llak jastëku. Aplikoni vajin esencial në pikat e pulsit.

** Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

 • Locion trupi
 • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure
 • Ushqen dhe hidraton lëkurën
 • Ju ndihmon të bini në gjumë më shpejt dhe përmirëson cilësinë e gjumit
 • E vërtetuar klinikisht nga Qendra Evropiane e Gjumit
 • 97% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Aplikojeni me lëvizje masazhi në lëkurë.
 2. Kushtojini më shumë vëmendje zonave të thata – këmbët, bërrylat, duart.
 3. Prisni që të përthithet përpara se të visheni.
 4. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një efekt edhe më të qëndrueshëm.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Sleep Balmy Body Cream

Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglyceryl-3 Distearate, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Coco-Caprylate/Caprate, Oryza Sativa Bran Wax/Oryza Sativa (Rice) Bran Wax, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Phenoxyethanol, Sodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Linalool, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Citric Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Tocopherol, Coumarin, Limonene, Lavandula Angustifolia Oil/Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Geraniol, Sodium Hydroxide.

My Review for Sleep Balmy Body Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.