The Body Shop Albania

Sleep Essential Oil Blend

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

PËRMBAN 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

VEGAN

Sleep Essential Oil Blend

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

PËRMBAN 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Qetësoni mendjen tuaj para se të shkoni në shtrat me vajin aromatik Lavender & Vetiver nga Koleksioni Sleep.

Aplikoni disa pika në pikat e pulsit dhe merrni frymë thellë. Aroma e butë do t’ju ndihmojë të relaksoheni dhe të ndiheni më mirë. Nëse e përdorni si pjesë të modalitetit të gjumit me 4 hapa *, ju ndihmon të bini në gjumë 1,8 herë më shpejt dhe përmirëson cilësinë e gjumit, në mënyrë që të zgjoheni më të freskët. Gjithashtu mund ta aplikoni në çdo moment të ditës për t’u qetësuar kur jeni të tensionuar.

Bërë me 100% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë 100% natyral dhe të biodegradueshëm ** vaj esencial livando nga Franca, vaj natyral dhe i biodegradueshëm ** vetiver nga Madagaskari, vaj ulliri organik nga Italia, i marrë në kuadër të programit Comumity Fair Trade, dhe vaj bajame .

Shishja, përveç kapakut dhe valvulës, është prej xhami dhe është e riciklueshme.

* Modaliteti i provuar me 4 hapa që ju ndihmon të bini në gjumë më shpejt dhe të flini më mirë. Mbështilleni veten me shkumën e butë të xhelit të dushit dhe më pas aplikoni një krem ​​për trupin. Spërkateni jastëkun tuaj me llak jastëku. Aplikoni vajin esencial në pikat e pulsit.

** Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

  • Vaj aromatik
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Ju ndihmon të bini në gjumë më shpejt dhe përmirëson cilësinë e gjumit
  • E vërtetuar klinikisht nga Qendra Evropiane e Gjumit
  • 100% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Mund ta ndjeni aromën direkt nga shishja ose të aplikoni disa pika në pikat e pulsit.
  2. Mund të shtoni disa pika në banjën tuaj ose në një tas për t’i vendosur në banjë ndërsa bëni dush për të shijuar aromën relaksuese.
  3. Merrni frymë thellë, shijoni ndjenjën dhe relaksohuni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Sleep Essential Oil Blend

Prunus Amygdalus Dulcis Oil / Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Lavandula Angustifolia Oil / Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool, Salvia Sclarea Extract / Salvia Sclarea (Clary) Extract, Vetiveria Globulus Oil Euolus (Eucalyptus) Leaf Oil, Juniperus Virginiana Oil, Lavandula Hybrida Extract, Pogostemon Cablin Leaf Extract, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Limonene, Geraniol, Coumarin, Isoeugenol.

My Review for Sleep Essential Oil Blend

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.