The Body Shop Albania

Sleep Kit

Set dhurate

Per gjume me te mire

Sleep Kit

Set dhurate

Per gjume me te mire

0/5
0 Mendime

Surprizoni veten ose një të dashur me setin elegant të Sweet Dreams. Në të kemi kombinuar spërkatjen e jastëkut dhe kremin e trupit nga linja Sleep, të cilat do t’ju ndihmojnë të qetësoni mendjen dhe të shijoni një pushim relaksues dhe gjumë cilësor.

Ato janë të pasuruara me mbi 90% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë 100% vaj esencial të livandos 100% natyral dhe të biodegradueshëm nga Franca, vaj natyral dhe biodegradues ** vetiver nga Madagaskari dhe vaj ulliri organik nga Italia, i marrë në kuadër të programit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit.

Aroma delikate e luleve me notat kryesore të livandës, notat e përzemërta bimore dhe notat bazë të vaniljes do t’ju ndihmojnë të relaksoheni dhe të qetësoheni para gjumit. Nëse e përdorni si pjesë të regjimit të gjumit me 4 hapa *, ju ndihmon të bini në gjumë më shpejt dhe përmirëson cilësinë e gjumit në mënyrë që të zgjoheni më të freskët dhe plotësisht të pushuar.

Dhurata është e mbështjellë në një kuti të bërë me letër të ripërdorshme të certifikuar nga FSC dhe e plotësuar me një kartë të punuar me dorë nga partneri ynë i Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, Get Paper Industry në Nepal.

* Modaliteti i provuar me 4 hapa që ju ndihmon të bini në gjumë më shpejt dhe të flini më mirë. Mbështilleni veten me shkumën e butë të xhelit të dushit dhe më pas aplikoni një krem ​​për trupin. Spërkateni jastëkun tuaj me llak gjumi. Aplikoni vajin esencial në pikat e pulsit.

** Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

  • Spray për jastëk gjumi 100 ml
  • Krem trupi për gjumë 200 ml
  • Harta nga programi i Tregtisë së Drejtë të Komunitetit
Clear

Si përdoret

1.Aplikojeni me lëvizje masazhi në lëkurën e kremit të trupit, duke i kushtuar më shumë rëndësi zonave të thata – këmbëve, bërrylave, duarve.
2. Prisni që të përthithet përpara se të visheni.
3. Spërkateni disa herë në shtratin dhe jastëkun tuaj nga një distancë prej 20 cm.
4. Shijoni aromën qetësuese dhe relaksohuni.
5. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për efekt edhe më të mirë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Sleep Kit

Ju lutemi rishikoni çdo produkt individual të përfshirë në komplet për të mësuar më shumë rreth përbërësve.

My Review for Sleep Kit

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.