The Body Shop Albania

Soak & Slather Berry Gift Set

Soak & Slather Berry Gift Set

0/5
0 Mendime

Përkëdhelni veten ose kënaqeni një të dashur me këtë set joshëse me aromën e manave.

Bëjeni argëtim kohën e dushit ose të banjës me xhelin aromatik të dushit prej kadifeje dhe shkumën e banjës me kokrra të kuqe. Ne kemi përzier super fruta dhe perime të pasura me vitamina dhe antioksidantë për ta bërë lëkurën tuaj dukshëm më të shëndetshme. Përzierja aromatike ndihmon lëkurën tuaj të ndihet e hidratuar, e ushqyer dhe e pastër. Dhe jo vetëm kjo! Gjëja më e mirë është se notat e boronicës, luleshtrydhes dhe panxharit të kuq e lënë lëkurën tuaj me aromë të ëmbël. Kujdesi i lëkurës nuk ka nuhatur kurrë kaq mirë.

Vazhdoni me Kosin Trupi Strawberry, i cili do të përthithet menjëherë, duke i dhënë lëkurës një hidratim perfekt dhe duke e lënë atë të butë, të lëmuar dhe me aromë të butë. Mund të visheni menjëherë pas aplikimit pa qenë nevoja të prisni. Kosi i trupit është i përshtatshëm për njerëzit me një përditshmëri dinamike që nuk kanë shumë kohë dhe duan të kujdesen për lëkurën e tyre.

Me këtë komplet jo vetëm që do të lumturoni veten ose një person të dashur, por gjithashtu do të mbështesni partnerët tanë në programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, i cili na ndihmon t’i prodhojmë ato. Kosi hidratues i trupit përmban qumësht organik bajamesh nga Spanja, ku punojmë me një kooperativë fermerësh që kujdesen për mjedisin. Pemët e bajames janë një pengesë natyrore kundër zjarreve në pyje dhe në këtë mënyrë mbrojnë habitatin natyror lokal.

Karta e paketimit është e certifikuar nga FSC dhe e riciklueshme.

Seti përmban:

  • Xhel dushi dhe shkumë vaske Berries 250 ml
  • Jogurt trupi Strawberry 200 ml
  • Aksesori i banjës
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Soak & Slather Berry Gift Set

My Review for Soak & Slather Berry Gift Set

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.