The Body Shop Albania

Spa of the World™ Thai Makrut Lime Firming Oil

Aromë agrumesh

Vegan

Spa of the World™ Thai Makrut Lime Firming Oil

Aromë agrumesh

Vegan

0/5
0 Mendime

Vaji ynë i ri i trupit është i mbushur me limon jeshil makrut, i vlerësuar nga gratë Thai për aromën e tij stimuluese dhe ngritëse – ideale për të zgjuar sërish shqisat tuaja. Zbuloni një vaj tendosës që absorbohet shpejt për të ushqyer lëkurën tuaj, i mbushur me vaj marule me burim nga Namibia. Përdoreni si pjesë e Spa of the World™ Firming Ritual.

  • Vaj masazhi tendosës
  • Mbushur me vaj marule ushqyes dhe limon jeshil makrut
  • 100% vegane
  • 85% ranë dakord që lëkura duket dhe ndihet më e tendosur (Provë në 107 përdorues pas 4 javësh)

Vaj Marula. Pema e marulës është e shenjtë në Afrikë dhe nga farat e saj të shtypura prodhohet një vaj i veçantë që zbut natyralisht lëkurën.

Clear

Si përdoret

Për lëkurë më të butë dhe me pamje më të tendosur, masazhojeni me lëvizje rrethore që përqendrohen në krahë, bark, ije, vithe dhe kofshë derisa të thithet plotësisht.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spa of the World™ Thai Makrut Lime Firming Oil

Vaj Soje/ Glycine Soja, Vaj i Farave Vitis Vinifera, Vaj i Farave Sclerocarya Birrea, Vaj Gruri/ Triticum Vulgare, Izopropil Miristat, Parfum, Limonene, Vaj Cupressus Sempervirens, Ekstrakt i Lëkurës së Limonit Jeshil, Ekstrakt Citrus Hystrix, Hexyl Cinnamal, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Tokoferol, Acid Citrik, Geraniol.

My Review for Spa of the World™ Thai Makrut Lime Firming Oil

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.