The Body Shop Albania

Spa of the World French Lavender – Vaj për Masazh

Vegan

Spa of the World French Lavender – Vaj për Masazh

Vegan

0/5
0 Mendime

Në shekullin e 14 ¬ të, mbreti Charles IV i Francës, kërkoi jastëkë, të mbushur me lavandër dhe kjo gjë e ndihmoi atë të mbante larg pagjumësinë. Vaji esencial i lavandrës, ju jep një ndjesi shumë relaksuese. Përdoreni këtë vaj, si pjesë e ritualeve tuaja të qetësisë shpirtërore dhe relaksit fizik. Me lavandër nga jugu i Francës. Ky produkt nuk është pjesë e asnjë promocioni.

Ekstrakt Kamomili

Ekstrakti i kamomilit është një përbërës i butë, i njohur për efektin qetësues që ka në lëkurë. Ne e zgjedhim tonin në Norfolk.

Clear

Si përdoret

  1. Fokusohuni në zonat e tensionuara të trupit dhe masazhojeni vajin në lëkurë, për të arritur qetësimin e trpit dhe mendjes.
  2. Përpiquni të përdorni masazhatorin prej druri Thai nga linja Spa of The World, për ta bërë eksperiencën sa më të kënaqshme. Këshilla e ekspertit ` Merreni këtë produkt me vete gjatë udhëtimeve ose përditshërisë suaj, pasi shërben si ushqyes trupi dhe aroma e lavandrës do tju sigurojë një gjumë të rehatshëm. Nga Vanda Serrator, Ekspert i bukurisë në sektorin e kujdesit të trupit dhe fytyrës për The Body Shop.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spa of the World French Lavender - Vaj për Masazh

Vaj bajameje të ëmbël, Vaj i farës Sesamum Indicum ( Zbutës), Vaj i farës Simmondsia Chinensis (Zbutës), Vaj lavandre (Lavandula Angustufolia), Linalool, Tokoferol (Antioksidant), Geraniol, Limonene, Vaj luleje Anthemis Nobilis (Përbërës arome).

My Review for Spa of the World French Lavender - Vaj për Masazh

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.