The Body Shop Albania

Strawberry Eau De Toilette

AROME E EMBEL

VEGAN

Strawberry Eau De Toilette

AROME E EMBEL

VEGAN

0/5
0 Mendime

Spërkatni pak ëmbëlsi me parfumin tonë të përmirësuar Strawberry.

Tani i bërë me 94% përbërës me origjinë natyrale dhe i certifikuar nga The Vegan Society, ju lë juve dhe lëkurës tuaj një aromë freskuese të ëmbël.

Uji ynë aromatik tani vjen edhe në një shishe të riciklueshme* të bërë me 42% xham të ricikluar, në mënyrë që t’i tregoni planetit tuaj pak dashuri.

Për të marrë një erë të ëmbël si një luleshtrydhe, thjesht spërkateni në qafë dhe pikat e pulsit me masë ose bujari.

  • Eau De Toilette
  • Erë e ëmbël
  • Bërë me 94% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Strawberry Eau De Toilette

STRAWBERRY EAU DE TOILETTE
Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Alpha Isomethyl Ionone, t-Butyl Alcohol, Limonene, Denatonium Benzoate, Citral.

 

My Review for Strawberry Eau De Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.