The Body Shop Albania

Shower Scrub Strawberry

Shower Scrub Strawberry

0/5
0 Mendime

Trajtoni dhe zbusni lëkurën tuaj ndërsa pastroni butësisht qelizat e vdekura të lëkurës me Strawberry Body Polish. Lëkura juaj do të ndjehet e butë si mëndafsh dhe e ushqyer me hidratim që zgjat.

  • Eksfoliues trupi
  • Eksfolion butësisht lëkurën
  • Lëkura ndihet më e butë dhe e lëmuar
  • Vaj i farave të luleshtrydheve i përpunuar në të ftohtë
  • Mjalti nga Etiopia
Clear

Si përdoret

Së pari, bëni një dush ose banjë me ujë të ngrohtë në të nxehtë për të ndihmuar në hapjen e poreve, zbutjen e qelizave të vdekura të lëkurës dhe përgatitjen e lëkurës për eksfolijim.
Nëse depilimi është pjesë e rutinës tuaj të kujdesit për trupin, bëjeni këtë para se të përdorni eksfoliuesin e trupit për të parandaluar acarimin.
Masazhoni butësisht scrub-in e trupit në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore. Kaloni nga fundi i qafës deri tek këmbët.
Për ta bërë eksfolijimin më efektiv, përdorni me furçën, rrjetën ose sfungjerin tonë.
Shpëlajini mirë duke përdorur duart dhe duke e lënë lëkurën të ndihet më e butë dhe e lëmuar.
Përdoreni 1-2 herë në javë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shower Scrub Strawberry

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Cocamidopropyl Betaine, Akrilates Copolymer, Pluhur I Guackës Së Arrës Angleze/Juglans Regia, Parfum, Benzyl Alkooli, Fenoksietanol, Klorur Natriumi, Fara Kivi/Actinidia Chinensis, Mjalt, Hidroksid Natriumi, Acid Citrik, Lëng Luleshtrydheje të Egër/ Fragaria Vesca, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Disodium EDTA, Limonene, Denatonium Benzoate, Acid Salicilik, CI 14700, CI 17200.

My Review for Shower Scrub Strawberry

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.