The Body Shop Albania

Swipe It Lip Balm

Swipe It Lip Balm

0/5
0 Mendime

Shijoni një ndjenjë emocionuese frutash me kondicioner 100% vegan për hidratim maksimal dhe një pamje të ndritshme dhe natyrale të buzëve. Ju mund të zgjidhni nga pesë shije të ndryshme koleksioni të frymëzuara nga smoothie-t më të shijshëm të frutave.

Balsami i buzëve është pasuruar me 95% përbërës natyralë, duke përfshirë gjalpin shea të punuar me dorë nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Ganë dhe vaj ulliri të prodhuar nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Itali. Vetitë e tyre hidratuese intensivisht e lënë lëkurën e buzëve të lëmuar, të butë, të freskët, me pamje të ëmbël, me një ngjyrë delikate, pa shkëlqim të fortë dhe pa ndjesi ngjitëse. Balsami i buzëve ka një formë dhe madhësi praktike, i përshtatshëm për ta marrë kudo me vete dhe për të shijuar hidratim aromatik e me fruta në lëvizje.

Paketimi i tij është bërë nga plastika 100% e riciklueshme**. Kjo ju lejon të tregoni kujdes dhe qëndrim ndaj planetit sa herë që kujdeseni për bukurinë tuaj. Ne gjurmuam dhe testuam balsamin e buzëve midis 130 njerëzve të gjinive dhe grupmoshave të ndryshme për t’u siguruar që produkti të funksiononte mirë.

  • Balsam buzësh në pesë nuanca dhe aroma të koleksionueshme
  • I pasuruar me gjalpë shea të prodhuar në kuadër të programit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Ganë me vaj kernel marule dhe vaj ulliri organik
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Prodhuar me 95% përbërës me origjinë natyrale
  • I testuar dermatologjikisht
  • Çertifikuar nga Shoqëria Vegane ambalazh i riciklueshëm
Clear

Si përdoret

  1. Aplikojeni në buzë dhe shijoni lëkurën më të lëmuar me nota aromatike dhe ngjyrë natyrale.
  2. Ndërtoni një ngjyrë më intensive duke aplikuar disa shtresa balsami.
  3. Përdoreni çdo herë që dëshironi të hidratoni buzët dhe t’u jepni atyre një aromë të ëmbël.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Swipe It Lip Balm

My Review for Swipe It Lip Balm

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.