The Body Shop Albania

Tea Tree – Solucion Ditor Kundër Imperfeksioneve

Tea Tree – Solucion Ditor Kundër Imperfeksioneve

0/5
0 Mendime

Njihuni me engjëllin mbrojtës të lëkurës me akne: Tea Tree Anti-Imperfection Daily Solution. Është këtu për t’ju ndihmuar të ktheheni në betejën me lëkurën akneike. Ky është një hero i zellshëm!
Shishja jonë e vogël, por e fuqishme për të luftuar njollat nuk është produkti juaj tipik për akne. E pasuruar me vajin tea tree të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, formula ndihmon që lëkura të duket e payndyrosur, më e freskët dhe elastike. Ashtu si miqtë në gamën tonë të Tea Tree, serumi me Tea Tree të The Body Shop është një formulë e palodhur që jo vetëm ndihmon në luftimin e papërsosmërive, por gjithashtu ndihmon lëkurën tuaj të ndihet e pastruar, e matifikuar dhe ju jep pak nxitje të vetëbesimit. Faleminderit mik i vogël.
Kjo zgjidhje e përditshme anti-papërsosmëri me tea tree ju ndihmon të luftoni ndaj papërsosmërive, kështu që të mund të kujdeseni për gjërat argëtuese dhe të jetoni bukur me vetëbesim çdo ditë – sepse ky është misioni i vërtetë këtu. Përshëndetje botë e madhe.

  • Pasuruar me vaj tea tree të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, i distiluar nga gjethet tea tree në Kenia
  • Ndihmon në pastrimin e lëkurës, duke luftuar me papërsosmëritë (tonin, teksturën, yndyrën) për një lëkurë më
  • të lumtur dhe me pamje më të shëndetshme
Clear

Si përdoret

1. Pastrohuni duke përdorur Tea Tree Skin Clearing Foaming Cleanser. Lani dhe thajeni fytyrën.
2. Vendosni Tea Tree Skin Clearing Mattifying Toner me një tampon pambuku në të gjithë fytyrën tuaj.
3. Tani jeni gati për të shkuar, shtrydhni 2-3 pika të serumit tonë Tea Tree në majë të gishtave dhe masazhojeni në të gjithë fytyrën tuaj, përsëriteni në mëngjes dhe darkë.
4. Lejoni të përthithet dhe le të fillojë beteja.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree - Solucion Ditor Kundër Imperfeksioneve

Ujë, Alkool Denat., Propanediol, PPG-26-Buteth-26, Fenoksietanol, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Vaj Gjethesh Melaleuca Alternifolia / Tea Tree, Grycol Caprylyl, Amtoniolitol Copolymer, Acid Salicilik, Xanthan Gum, Vaj Farash Calophyllum Inophyllum, Disodium EDTA, Ekstrakt Medicago Sativa, Hidroksid Kaliumi, Pluhur Lëngu Gjethesh Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Limonene, Sodium Hilauronate Citral, t-Butyl Alkool, Sodium Benzoate, Citronellol, Vaj Leptospermum Petersonii, Tokoferol.

My Review for Tea Tree - Solucion Ditor Kundër Imperfeksioneve

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.