The Body Shop Albania

Tea Tree – Maskë nate kundër Imperfeksioneve

Për lëkurë të yndyrshme

Tea Tree – Maskë nate kundër Imperfeksioneve

Për lëkurë të yndyrshme

0/5
0 Mendime

Maska jonë e natës Tea Tree është një formulë, e cila ndërvepron gjatë natës me lëkurën tuaj, për tjua lënë atë shumë herë më të purifikuar dhe më të pastër. E dizajnuar kryesisht për lëkurë me tendencë njollash ose akneike.

Gati për të fjetur gjumë dhe për të shijuar benefitet e maskës tonë? Çfarë, po prisni? Përhapeni atë në fytyrë, duke shmangur zonën e syve dhe të gojës dhe lëreni magjinë të ndodhë.

Maska Tea Tree, është vetëm një nga produktet e linjës kundër njollave ose akneve, nga kjo linjë mund të përmendim gjithashtu Vajin Tea Tree, larësin, eksfoliuesin, di edhe locionin.

  • Vegan
  • I pasuruar me Tea Tree nga Kenia
  • Një maskë nate, e cila nuk e dëmton jastëkun tuaj
  • Perfekte për lëkurë me njolla ose akneike.

Vaj Tea Tree i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji Tea Tree është përbërësi magjik për lëkurat e yndyrshme dhe akneike, fale vetive të tij natyrale purifikuese.

Clear

Si përdoret

1. Nëse, doni të përkujdeseni deri në detaj për lëkurën tuaj përdorni fillimisht larësin e fytyrës Tea Tree Skin Clearing Face Wash dhe më pas tonerin matifikues Tea Tree Skin Clearing Mattifying Toner. 2. Merrni pak sasi nga maska dhe përhapeni atë në gjithë fytyrën tuaj. 3. Shijoni gjumin tuaj të bukurisë dhe më pas lajeni fytyrën me ujë të bollshëm. Përdoreni 2 deri në 3 herë gjatë javës.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree - Maskë nate kundër Imperfeksioneve

Ujë, Glicerinë, Propanediol, Akrilate| Beheneth¬ 25 ¬ Metakrilat Copolymer, Fenoksyetanol, Glikol Dimetakrilat Crosspolimer, Vaj i Gjethes Melaleuca Alternifolia, Etilheksilglicerinë, Hidroksid Sodiumi, Acid Salicilik, Alantoin, Pudër Gjetheje Aloe Barbadensis, Vaj i Farës Calophyllum Inophyllum, Akrilate| C10¬ 30 Akil Akrilat Crosspolymer, Trisodium Etilenediamine Disuccinate, Hialuronat Natriumi, Algin i Hidrolizuar, Limonene, Citral, PEG ¬ 30 Dipolihidroksistarat, Trideceth¬ 6, Sulfat Zinku, Citronellol, Vaj Leptospermum Petersonii, Tokoferol, Kramel, Cl 19140, Cl 42090.

My Review for Tea Tree - Maskë nate kundër Imperfeksioneve

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.