The Body Shop Albania

Tea Tree – Maskë Scrub 3 në 1

Për lëkurë akneike

Purifikues

Vegan

Tea Tree – Maskë Scrub 3 në 1

Për lëkurë akneike

Purifikues

Vegan

0/5
0 Mendime

Tea Tree 3 in 1, është një produkt 3 në 1, praktikisht shërben, si larës fytyre, skrab dhe maskë.

Produkti preferohet të përdoret në lëkurë me njolla ose që ka tendencë akneike. Maska jua lë fytyrën të pastër në çdo aplikim të sajin dhe gjithashtu ju largon sebumin ose yndyrën e tepërt në lëkurë.

E pasuruar me vajin e Tea Tree nga Kenya.

  • 100% Vegane
  • Është 3 në 1, pra larës fytyre, skrab dhe maskë purifikuese
  • Më e përshtatshme për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike

Vaj Tea Tree i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji Tea Tree është përbërësi magjik për lëkurat e yndyrshme dhe akneike, fale vetive të tij natyrale purifikuese.

Clear

Si përdoret

1. Jeni duke kërkuar një larës? Përdorni Tea Tree 3 in 1, si larës thjesht duke e shpëlarë fytyrën me ujë, masazhojeni produktin në lëkurë dhe më pas shpëlajeni përsëri. 2. Jeni duke kërkuar një eksfoliues? Përdoreni produktin, si skrab duke e masazhuar përmbajtjen në fytyrë të thatë dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm. 3. Ju nevojitet një maskë? Përhapeni produktin në lëkurë, lijeni 5 minuta të veprojë dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm. Aplikojeni, si maskë 1 deri në dy herë në javë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree - Maskë Scrub 3 në 1

Ujë, Kaolin, Glicerinë, Propadienol,Magnesium Aluminium Silicate, Perlite, Xanthan Gum, Kokamidopropil Betain, Sulfat Laureth Sodiumi, Decyl Glucoside, PEG¬ 7 Gliceril Kokoat, Denat Alkooli, Fenoksyetanol, Dyll Jojoba i Hidrogjenizuar, Vaj i Gjethes Melaleuca Alternifolia, Klorid Sodiumi, Acid Citrik, Acid Salicilik, Vaj i Farës Calophyllum Inophyllum, Menthol, Etilhexyglicerinë, Trisodium Etilenediame Disuccinate, Benzoat Sodiumi, Tetrasodium Pyrophospate, Vaj Leptospermum Petersonii, Citral, Acid Fosforik, Tokoferol, Cl 77891| Dioksid Titaniumi, Ci 77499| Oksidet e Hekurit.

My Review for Tea Tree - Maskë Scrub 3 në 1

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.