The Body Shop Albania

Tea Tree Purifying & Balancing Hair & Scalp Scrub

PËR FLOKË TË YNDYRSHME DHE SKALP

VEGAN

Tea Tree Purifying & Balancing Hair & Scalp Scrub

PËR FLOKË TË YNDYRSHME DHE SKALP

VEGAN

0/5
0 Mendime

Jepini flokëve dhe skalpit të yndyrshëm një rifreskim serioz me eksfoliuesin tonë nga Tea Tree për pastrimin dhe balancimin e flokëve dhe kokës.

E çertifikuar nga Shoqëria Vegane dhe e bërë me 90% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë vajin e pemës së çajit në Komunitet Fair Trade nga Kenia dhe kristalet eksfoliu.ese të kripës.

Një herë në javë, pastroni me këtë lëndë freskuese serioze në vend të shampos tuaj për t’i lënë flokët me yndyrë dhe lëkurën e kokës të ndjehen të gjallëruar, rigjallëruar dhe të pastër*. Madje ndihmon në ribalancimin e vajrave të tepërta dhe eliminimin e akumulimit, duke i lënë ato vithe të duken dhe ndihen më të shëndetshme.*

I bërë me proteinë mëndafshi Vegan, përdorni këtë skrab freskues serioz si pjesë e rutinës sonë me 3 hapa Tea Tree për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë.*

Scrubi ynë vjen gjithashtu në vaska të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi, kështu që bën mirë për punën tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet duke përdorur regjimin e plotë të shampos, kondicionerit dhe scrub-it. Riparon dukshëm flokët. Skrabi i flokëve vjen së shpejti. Qëndroni të sintonizuar për disponueshmërinë.

** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

Lexoni udhëzuesin tonë për të gjetur përputhjen tuaj të përsosur të kujdesit të flokëve.

Skrab pastrues dhe eksfolues i flokëve
E përkryer për flokë të yndyrshëm dhe skalp
Lërini flokët të ndjehen të gjallëruar dhe rigjallëruar
Lëreni kokën me vaj të ndjehet i ekuilibruar*
Erë seriozisht të freskët dhe të pastër
Bërë me 90% përbërës me origjinë natyrale
Certifikuar nga Shoqëria Vegane4

Clear

Si përdoret

  1. Një herë në javë, përdorni këtë pastrim në vend të shampos tuaj të zakonshme.
  2. Lagni tërësisht flokët dhe aplikoni një sasi direkt në lëkurën e kokës dhe flokët tuaj.
  3. Masazhoni plotësisht (shijoni atë freski gjallëruese!) duke e bërë shkumë nga rrënja në majë.
  4. Shpërlajeni tërësisht dhe ndiqni me kondicionerin tonë për pastrimin dhe balancimin e yndyres.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree Purifying & Balancing Hair & Scalp Scrub

TEA TREE PURIFYING & BALANCING HAIR & SCALP SCRUB
Sodium Chloride, Sodium Laureth Sulfate, Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Octyldodecanol, GlycerylStearate, PEG-100 Stearate, Glycerin, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil/Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Caprylyl Glycol,Phenoxyethanol, Menthol, Citric Acid, Limonene, sr-Spider Polypeptide-1, 1,2-Hexanediol, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

 

My Review for Tea Tree Purifying & Balancing Hair & Scalp Scrub

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.