The Body Shop Albania

Tea Tree – Pastrues me Shkumë për Lëkuren

Për lëkurë të yndyrshme

Tea Tree – Pastrues me Shkumë për Lëkuren

Për lëkurë të yndyrshme

0/5
0 Mendime

Larësi ynë Shkumues Tea Tree Clearing Foaming Cleanser është perfekt për kur lëkura juaj ndihet si një adoleshente rebele. Kjo do të ndihmojë për të luftuar aknet dhe për të qetësuar lëkurën tuaj.

Ka një arsye që njerëzit e duan këtë larës shkumues. E formuluar për lëkurë të yndyrshme ose akneike, kjo shishe e vogël e lrësit me Tea Tree është në të vërtetë mjaft e zgjuar. Shkumëzohet menjëherë, duke hyrë në poret e bllokuara për të ndihmuar në pastrimin e papastërtive dhe yndyrës të tepërt. Nuk i fshihet dot asnjë papastërti. Dhe sapo fytyra të lahet, ai nuk do ta lërë lëkurën tuaj të ndjehet e zhveshur ose e tharë (kjo është një jo-jo e madhe). Në vend të kësaj, pasi keni përdorur Tea Tree Clearing Foaming Cleanser, lëkura mbetet e freskët, e pastër dhe e purifikuar. Nuk është çudi që ky larës i përditshëm i fytyrës është kaq I preferuar.

Keni nevojë për më shumë arsye për tu ndjerë mirë me Tea Tree Clearing Foaming Cleanser? Është I mbushur me vaj nga Kenia. Kështu që larësi ynë shkumues i fytyrës nga Tea Tree jo vetëm që pasuron rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës por edhe njerëzit tanë.

  • Pasuruar me Vaj Tea Tree të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë (pak parajsë nga Kenia)
  • Super i butë dhe lumturisht freskues
  • Bën magjinë e tij në lëkurë të yndyrshme, akneike

Vaj Tea Tree i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji Tea Tree është përbërësi magjik për lëkurat e yndyrshme dhe akneike, fale vetive të tij natyrale purifikuese.

Clear

Si përdoret

1. Spërkatni fytyrën me ujë të vakët dhe pomponi një sasi të vogël (por të fuqishme) në duar.
2. Butësisht masazhojeni atë në lëkurën tuaj me lëvizje rrethore për lart, sidomos zonat që kanë nevojë për pak më shumë dashuri.
3. Shpëlajeni me ujë, thajeni dhe buzëqeshni.
4. Vazhdoni me Tonerin Tea Tree Skin Clearing Mattifying Toner për rezultatet më të mira.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree - Pastrues me Shkumë për Lëkuren

Ujë, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20, Coco-Glukoside, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenizuar, Ekstrakt Lëvoreje Shelgu/ Salix Alba, Klorur Natriumi, Vaj Tea Tree/ Melaleuca Alternifolia, Glicerinë, Vaj i farës Calophyllum Inophyllum, Myristamidopropyl, Pyristamidopropyl, Pyristamidium Acid p-Anizik, Hidroksid Natriumi, Mentol, Vaj Leptospermum Petersonii, Citral, Limonene, Tokoferol, Acid Citrik.

My Review for Tea Tree - Pastrues me Shkumë për Lëkuren

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.