The Body Shop Albania

Tea Tree – Scrub

Për lëkurë të yndyrshme

Tea Tree – Scrub

Për lëkurë të yndyrshme

0/5
0 Mendime

Ndiheni sikur lëkura juaj është paksa ‘adoleshente e pabindur’? Scrubi ynë Tea Tree Squeaky-Clean do të ndihmojë në luftën kundër atyre akneve bezdisëse, kështu që ju të mund të kujdeseni për gjërat argëtuese.
Ky scrub për fytyrën me tea tree është gjëja e duhur për lëkurën akneike, që nuk sillet mirë. Enshtë i pasuruar me vajin tea tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia dhe butësisht largon papastërtitë, makeup-in e mbetur dhe yndyrën e tepërt. Ndihmon gjithashtu për të pastruar qelizat e vdekura të lëkurës duke lejuar që qelizat e reja me shkëlqim të dalin në sipërfaqe. Rezultati? Lëkura ndihet më e matifikuar, e pastër dhe e purifikuar. Lëkura juaj madje do t’ju falenderojë, nuk është çudi që ky scrub me tea tree është kaq i preferuar.
I butë mjaftueshëm për t’u përdorur çdo ditë, ky scrub fytyre fillon punën sapo prek lëkurën tuaj. Dhe ashtu si pjesa tjetër e miqve të tij në linjën e Scrubeve të The Body Shop, ai ndihmon lëkurën të ndihet e freskët. Ahhh, kjo është më mirë.
Nëse jeni duke kërkuar një scrub fytyre për lëkurë të yndyrshme dhe akneike, atëherë përshëndetni mikun tuaj të ri më të mirë. E vetmja gjë që mbetet të bësh është ta provosh vetë.

  • Pasuruar me vaj tea tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia
  • Lëkura lihet më e pastër dhe duket më e qartë për buzëqeshje të mëdha
  • E përsosur për lëkurën akneike në nevojë për pak përkujdesje

Vaj Tea Tree i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji Tea Tree është përbërësi magjik për lëkurat e yndyrshme dhe akneike, fale vetive të tij natyrale purifikuese.

Clear

Si përdoret

1. Spërkatni fytyrën tuaj të bukur me pak ujë dhe filloni të punoni duke masazhuar Scrub-in tonë Tea Tree Squeaky-Clean Scrub në lëkurën tuaj. Përdorni lëvizje rrethore për lart dhe mos harroni të jeni delikatë!
2. Shpëlajeni të gjithin me ujë. Përdoreni atë çdo ditë ose alternojeni me Larësin e Fytyrës me Tea Tree.
3. Përfundoni me një krem hidratues të lehtë. Locioni ynë Matifikues me Tea Tree është perfekt.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree - Scrub

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Lauryl Betaine, Akrilates Copolymer, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Propanediol, Perlite, Fenoksietanol, Vaj Tea Tree/ Melaleuca Alternifolia, Manitol, Klorur Natriumi, Acid p-Anisik, Hidroksid Natriumi, Celulozë, PEG-120 Metil Glukozë Diolate, Ekstrakt frutash Acacia Concinna, Ekstrakt frutash Balanites Aegyptiaca, Mentol, Disodium EDTA, Ekstrakt rrënjësh Gypsophila Paniculata, Vaj vaji i farës Tamanu/ Calophyllum Inophyllum, Limonene, Citral, Acetat Tokoferil, Sorbat Kaliumi, Benzoat Natriumi, Citronellol, Linalool, Acid Sorbik, Hidroksipropil Metilcelulozë, Vaj Leptospermum Petersonii, Acid Citrik, Tokoferol, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for Tea Tree - Scrub

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.