The Body Shop Albania

Tea Tree Stick Hydrating Balm

HIDRATUES

PËR LËKURË ME NJOLLA

LIMITED EDITION

Tea Tree Stick Hydrating Balm

HIDRATUES

PËR LËKURË ME NJOLLA

LIMITED EDITION

0/5
0 Mendime

Rifresko lëkurën problematike me një aplikim dhe jetoni të sigurt çdo ditë.

Ky shkop i përshtatshëm shumëfunksional e bën lëkurën më të pastër, mat dhe të hidratuar. Tekstura e fortë shkrihet kur aplikohet në fytyrë dhe formula ftohëse përthithet në sekonda, duke qetësuar lëkurën. Mund të përdoret në çdo kohë të ditës, është i përshtatshëm për udhëtime dhe është i përshtatshëm si bazë për grim.

Ai përmban 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin organik të pemës së çajit të nxjerrë nga Kenia nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, si dhe acid salicilik me origjinë natyrale.

Shkop multifunksional i fytyrës
I përshtatshëm për lëkurë problematike dhe të ndjeshme
Hidraton lëkurën
Ftohet dhe freskon
Mattifikon dhe balancon
95% përbërës me origjinë natyrale
Vegane

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree Stick Hydrating Balm

Ujë / Ujë / Ujë, Butilen Glikol, Stearat Natriumi, Ujë Hamamelis Virginiana / Hamamelis Virginiana (Lajthë shtrigash) Ujë, Glicerinë, PEG-40 Vaj Ricini i Hidrogjenuar, Trideceth-9, Fenoksietanol, Alkool benzil, Amonium Acryloyllicelice, Glicerinë Metalike Vaj i gjetheve Alternifolia / Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Vaj i gjetheve, Ekstrakt i lëvores Salix Alba / Ekstrakt i lëvores Salix Alba (Willow), Propylen Glycol, Sodium Hyaluronate, Acid stearik, Ekstrakt i farës Esculenta lente / Lens Esculenta Seilnaol, Ekstrakti Etilheksilglicerinë, Citronellol, Vaj Leptospermum Petersonii, Tocopherol, CI 15985 / Verdha 6, CI 42090 / Blu 1.

My Review for Tea Tree Stick Hydrating Balm

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.