The Body Shop Albania

Vitamin E – Toner Hidratues

Për të gjitha llojet e lëkurës

Hidratues

Vitamin E – Toner Hidratues

Për të gjitha llojet e lëkurës

Hidratues

0/5
0 Mendime

Toneri ynë hidratues me Vitaminë E i jep lëkurës suaj freski pasi ndihmon në zhdukjen e papastërtive të fshehura, duke e lënë lëkurën tuaj të ndihet e pastër dhe elastike.
Një hap i rëndësishëm midis pastrimit dhe hidratimit, tonifikimi i lëkurës suaj ndihmon për të hequr çdo makeup ose mbetje nga lëkura juaj. Është partneri i përsosur pas pastrimit për të përgatitur lëkurën për kremin tuaj hidratues, një gjë e domosdoshme në rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën. Përsëriteni pas nesh: toneri është i nevojshëm.
Ka kaluar koha kur tonerët e zhvishnin lëkurën nga të mirat e saj. Sepse rezulton se gjetja e tonerit të duhur hidratues mund të bëjë mrekulli. Kjo është arsyeja pse ne krijuam Tonerin tonë Hidratues me Vitaminë E, një formulë e butë e pasuruar me vitaminë E, vaj gruri dhe vaj soje. Pastron butësisht lëkurën, kështu që mund të merrni më shumë nga produktet tuaja të kujdesit të lëkurës që ndjekin rutinën tuaj. Dhe sigurisht, ju do të përthithni të gjitha përfitimet e mrekullueshme të vitaminës E për lëkurën. Është fitim nga të gjitha anët.

  • Delikat për të gjitha llojet e lëkurës
  • I mbushur me vitaminë E
  • Pasuruar me vaj gruri gruri dhe vaj soje
  • I butë, hidratues, freskues

Vitamina E. Vitamina E (a.k.a tokoferol) është një vitaminë mbrojtëse që është e njohur në rrethet e kujdesit të lëkurës për hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës.

Vaj Gruri. Vaji i Grurit ka bërë emër në rrethet e kujdesit të lëkurës për të ndihmuar në reduktimin e humbjes së ujit nga lëkura.

Clear

Si përdoret

1. Së pari, pastroni lëkurën tuaj me Larësin më të shitur Kremoz me Vitaminë E.
2. Lagni një tampon pambuku me një sasi të vogël Toneri Hidratues me Vitaminë E.
3. Kalojeni atë në të gjithë fytyrën tuaj të mrekullueshme çdo mëngjes dhe natë, ose sa herë që keni nevojë për atë ndjenjë të fytyrës së freskët.
4. Këshillë Bonus: Mbajeni në frigorifer për ndjesinë e ftohjes përfundimtare në të gjithë lëkurën tuaj. Vetëm kini kujdes që të mos e ngatërroni atë si ushqim ose pije kur jeni duke kërkuar frigoriferin për meze të mesnatës.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E - Toner Hidratues

Ujë, Glicerinë, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenizuar, Fenoksietanol, Polisorbat 20, Diglicerinë, Acetat Tokoferil, Sorbat Kaliumi, Karbomer, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Vaj Gruri/ Triticum Vulgare, Parfum, Benzoat Benzil, Hidroksid natriumi, Acid Citrik, Hidroksicitronellal, Limonene, Geraniol, Linalool, Citronellol, Alkool Cinnamil.

My Review for Vitamin E - Toner Hidratues

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.