The Body Shop Albania

Olive – Nourishing Dry Oil for Body & Hair

Olive – Nourishing Dry Oil for Body & Hair

0/5
0 Mendime

Hidratoni, zbutni dhe ndriçoni lëkurën tuaj me produktin tonë të freskët dhe me aromë delikate. Vaji ynë i thatë ushqyes frymëzohet nga aromat e Mesdheut, duke lënë lëkurën dhe flokët tuaj të hidratuar bukur.

  • Vaj i thatë zbukurues
  • I lehtë dhe përthithet shpejt
  • Aromë mesdhetare, e freskët, delikate
  • Vajra të bajames së ëmbël dhe Kukui
  • Vaj ulliri organik sipas Komunitetit të Tregëtisë të Drejtë nga Italia
  • Vaji Marula me burim nga Namibia
Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni në flokë të paktën pesë minuta para larjes.
2. Lëreni si një trajtim gjatë natës dhe lajeni në mëngjes.
3. Vendoseni në flokë të pastër për të ushqyer majat e thata.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Olive - Nourishing Dry Oil for Body & Hair

Triglicerid Caprylic / Capric, Dicaprylyl Carbonate, Parfum/Aromë, Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea, Vaj Ulliri/ Olea Europaea /, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Tokoferol, Linalool, Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Citronellol, Limonene, Geraniol, Alkool Benzil, Citral, Vaj Luledielli/ Helianthus Annuus, Palmitat Ascorbyl.

My Review for Olive - Nourishing Dry Oil for Body & Hair

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.