The Body Shop Albania

Vaj me CBD Rigjenerues për Fytyrën

Për lëkurë të dehidratuar

Aromë e gjelbër

Vaj me CBD Rigjenerues për Fytyrën

Për lëkurë të dehidratuar

Aromë e gjelbër

0/5
0 Mendime

Vaji ynë i fytyrës CBD ndihmon në rigjenerimin e lëkurës së dehidratuar dhe të stresuar *.

I pasur me përzierje të CBD-së (Cannabidiol) me origjinë natyrale dhe vajit të farës së kërpit. Ka formulë të lehtë, jo të yndyrshme dhe ndihmon lëkuren tuaj për të rikuperuar nivelet e hidratimit dhe për të lehtësuar parehatinë e lëkurës së dehidratuar. Lëkura qetësohet, dhe mbetet me një teksturë të përmirësuar që ndihet më e butë në prekje.

* Çfarë është lëkura e stresuar? Ne e klasifikojmë lëkurën e stresuar si lëkurë që përjeton shqetësime nga dehidratimi, thatësia, humbja e shkëlqimit dhe rënia e pamjes së përgjithshme të lëkurës.

  • I pasur me CBD dhe vaj fare kërpi me origjinë natyrale
  • Me ekstrakt nga ‘Squalane’ dhe ‘Patchouli’
  • Formulë jo e yndyrshme
  • Vegan
  • 99.9% përbërës me origjinë natyrale
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës

Vaj Fare Kërpi. Me siguri keni dëgjuar për vajin e kërpit, të njohur ndryshe edhe si vaj canabis sativa. Është i njohur për nivelet e larta të hidratimit.

Clear

Si përdoret

1. Në mëngjes dhe në darkë, vendosni 4-5 pika vaj në pëllëmbën e dorës tuaj.
2. Me gishtin tuaj, vendosni pika të vogla të vajit në lëkurën e fytyrës tuaj. Lëkura duhet pastruar paraprakisht dhe shmangni zonën e syve gjate aplikimit.
3. Butësisht përhapeni dhe shtypeni vajin në fytyrën tuaj, duke përdorur gishtat tuaj.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vaj me CBD Rigjenerues për Fytyrën

Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate/Caprate, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Vaj Farash Jojoba/ Simmondsia Chinensis, Vaj Kërpi/ Cannabis Sativa, Acetat Tokoferili, Parfum / Aromë, Cannabidiol, Vaj Soje/ Glycine Soja, Ekstrakt Gjetheje Pogostemon Cablin, Geraniol, Limonene, Citronellol, Linalool, Citral.

My Review for Vaj me CBD Rigjenerues për Fytyrën

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.