The Body Shop Albania

Vanilla Body Mist

MIST TRUPI

AROMË E ËMBËL

Vanilla Body Mist

MIST TRUPI

AROMË E ËMBËL

0/5
0 Mendime

Çojeni ëmbëlsinë në nivelin tjetër me Vanilla Body Mist-in tonë të përmirësuar.

Tashmë e bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, misti ynë i trupit ju lë të ndiheni të freskuar menjëherë dhe të keni një erë të ëmbël dhe kremoze nga koka te këmbët.

Misti ynë aromatik tani vjen edhe në paketim të riciklueshëm të bërë me 31% xhami të ricikluar, kështu që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që e doni dhe spërkatni atë trup të bukur.

  • Aromatizues i trupit
  • Aromë e ëmbël
  • Ndjeheni të freskuar menjëherë
  • Bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale
  • Vegan
Clear

Si përdoret

Spërkateni në trup.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vanilla Body Mist

Alcohol Denat. (67.2%)., Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Coumarin, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citral, Denatonium Benzoate.

My Review for Vanilla Body Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.