The Body Shop Albania

Vanilla Pumpkin Bath Bomb

Vanilla Pumpkin Bath Bomb

0/5
0 Mendime

Bëhuni komod në vaskë me bombën tonë të gazuar të kungullit të vaniljes.

Hidhni Bombën tonë në formë kungulli në banjën tuaj dhe lërini gazrat dhe flluskat të bëjnë magjinë e tyre. Kthen ujin në një ngjyrë portokalli të ndritshme dhe mbush dhomën me një aromë të ngrohtë kungulli.

Aroma relaksuese lë lëkurën tuaj të nuhasë si kungull i ëmbël, i ngrohtë, i pjekur, me nota karameli, shurup panje dhe qumësht bajame.

Sigurohuni që të merrni një filxhan çaj dhe një libër para se të vendoseni në të!

Bomba e banjës e botimit special
Menjëherë gazon dhe bën flluska
Për lëkurë normale deri në të thatë
Aromë e ëmbël, ngushëlluese e vjeshtës

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vanilla Pumpkin Bath Bomb

VANILLA PUMPKIN BATH BOMB
Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Sulfate, Alcohol, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, VP/VA Copolymer, Polysorbate 20, Glycerin, Isopropyl Myristate, Anise Alcohol, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 14700/Red 4, CI 15510/Orange 4.

 

My Review for Vanilla Pumpkin Bath Bomb

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.