The Body Shop Albania

Vibrant Bergamot Body Cream

AROME FLORALE

VEGAN

Vibrant Bergamot Body Cream

AROME FLORALE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Shprehuni dhe kujdesuni për lëkurën tuaj me kremin e trupit Vibrant Bergamot nga koleksioni Choice.

Aplikojeni në trup me lëvizje masazhi për të shijuar aromën e parezistueshme dhe lëkurën e butë dhe të lëmuar.

I krijuar me 96% përbërës natyralë, duke përfshirë gjalpin Shea të Ganas, me burim nga programi i Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, ky krem ​​trupi vegan do t’ju magjeps me aromën e tij delikate, një kombinim të notave agrume të bergamotit, magnolisë delikate dhe zambakut.

Kutia është bërë nga plastika 100% e ricikluar, një pjesë e së cilës është mbledhur nën programin Plastics for Change, dhe kapaku është prej alumini. Paketimi është plotësisht i riciklueshëm.

 • Locion trupi
 • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure
 • E bën lëkurën më të butë dhe më të lëmuar
 • Nuk lyhet dhe nuk ngjitet
 • Kombinim i aromës së agrumeve dhe luleve
 • 96% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

 1. Aplikojeni me lëvizje rrethore në lëkurë.
 2. Kushtojini më shumë vëmendje zonave të thata – këmbët, bërrylat, duart.
 3. Prisni që të përthithet përpara se të visheni.
 4. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vibrant Bergamot Body Cream

Aqua/Water/Eau, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Polyglyceryl-3 Distearate, Cetyl Alcohol, Triethyl Citrate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Dimethicone, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Tocopherol, Limonene, Citric Acid, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Farnesol.

My Review for Vibrant Bergamot Body Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.