The Body Shop Albania

Vibrant Bergamot Fragrance Mist

AROME FLORALE

VEGAN

Vibrant Bergamot Fragrance Mist

AROME FLORALE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Shprehuni dhe shijoni jetën me mistin e trupi Vibrant Bergamot nga koleksioni Choice.

Aplikojeni në të gjithë trupin në çdo kohë të ditës dhe shijoni aromën e freskët.

E krijuar me 94% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë e lehtë, vegane kombinon notat e agrumeve të bergamotit, magnolisë delikate dhe zambakut.

Shishja është prej 42% xhami e ricikluar dhe kapaku është prej alumini. Paketimi është plotësisht i riciklueshëm.

  • Sprej trupi
  • Përdoreni në çdo kohë të ditës
  • Notat e bergamotit, magnolisë dhe zambakut.
  • 94% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Aplikojeni në trup në çdo kohë të ditës.
  2. Shmangni zonën e syve dhe fytyrës.
  3. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vibrant Bergamot Fragrance Mist

Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Farnesol, Isoeugenol, Denatonium Benzoate.

My Review for Vibrant Bergamot Fragrance Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.