The Body Shop Albania

Vitamin C – Concealer

VEGAN

PERFUNDIM RREZATUES

MBULUESHMERI NATYRALE

Vitamin C – Concealer

VEGAN

PERFUNDIM RREZATUES

MBULUESHMERI NATYRALE

0/5
0 Mendime

Lëkura rrezatuese mund të bëhet e juaja menjëherë me korrektorin tonë të ri shumëfunksional të vitaminës C.

Një korrektor i fuqishëm i pasuruar me vitaminë C, është i lehtë, i ndërtueshëm dhe ndihmon për të fshehur menjëherë njollat, rrathët e errët dhe hijen e mjekrës.
Nuk ka rrudha këtu.

Vjen në 20 nuanca, kështu që ju pret përputhja juaj perfekte. Rrëshqitni aplikuesin  kudo që dëshironi të fshihni ose ndriçoni. Formula e mëndafshtë përzihet pa probleme me lëkurën për një përfundim natyral që zgjat gjatë gjithë ditës, duke synuar tonin e pabarabartë të lëkurës dhe rrathët e errët për ta bërë lëkurën tuaj të duket më rrezatuese.

I certifikuar nga The Vegan Society dhe i bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, ky superhero i vogël është i përzier me vitaminë C, për të ndihmuar që lëkura juaj të duket e ndezur nga brenda. Dhe pjesa më e mirë? Ka një aromë agrume ngritëse, ashtu si gama jonë e kujdesit të lëkurës me Vitaminë C.

 • Korrifikues me shumë funksione rezistente ndaj rrudhave
 • Fsheh pamjen e njollave dhe rrathëve të errët
 • Ofron mbulim afatgjatë për hijen e mjekrës
 • E lehtë, e ndërtuar dhe zgjat gjithë ditën
 • I pasuruar me vitaminë C me origjinë natyrale
 • Shishe qelqi 100% e riciklueshme *
 • 95% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

 

Clear

Si përdoret

 1. Përgatitni lëkurën me kujdesin tuaj të preferuar të lëkurës.
 2. Krijoni bazën perfekte me Fondatinen tonë Fresh Nude.
 3. Aplikoni korrektorin tonë me vitaminë C nën zonën tuaj të syve ose kudo që ka nevojë për mbulim shtesë.
 4. Përziejini në lëkurë me majat e gishtave ose me furçën tonë për fshehjen e bambusë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin C - Concealer

My Review for Vitamin C - Concealer

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.