The Body Shop Albania

Vitamin C – Glow Revealing Liquid Peel

Për lëkurë pa jetë

Heq papastërtitë

Vegjetarian

Vitamin C – Glow Revealing Liquid Peel

Për lëkurë pa jetë

Heq papastërtitë

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Zgjon lëkurën tuaj si asgjë tjetër. Nëse fytyra juaj ndihet më pak se e bukur, ose po ju mungon pak shkëlqimi i brendshëm, atëherë Vitamin C Glow Revealing Liquid Peel do t’ju ndihmojë që pranvera të kthehet në fytyrën tuaj.

Është një eksfoliues i butë i formuluar posaçërisht për të hequr qelizat e lëkurës së lodhur për një shkëlqim të bukur dhe me pamje të shëndetshme. Pa këtë hap, papastërtitë dhe mbetjet mund të qëndrojnë në fytyrën tuaj për më shumë se sa dëshironi – sigurisht derisa të takojnë Vitamin C Glow Revealing Liquid Peel.

Ky xhel eksfoliues transformuese është shumë argëtues. Thjesht përhapeni atë në lëkurë të thatë dhe ndërsa i bëni masazh fytyrës tuaj, do të ndjeni formimin e copëzave të buta, duke hequr papastërtitë ndërsa zbulon lëkurën që ndihet e freskët, e pastër dhe duket e butë.

Ashtu si shumë nga Liquid Peels të The Body Shop, edhe ky është shumë i njohur dhe për një arsye të mirë. Peel-i me Vitaminë C i The Body Shop është i mbushur me manaferrat camu camu, të cilat janë të pasura me vitaminë C. Është mënyra energjike, freskuese për t’u kujdesur për lëkurën tuaj të shkëlqyeshme dhe të bukur.

  • Mirupafshim lëkurë e lodhur dhe përshëndetje shkëlqim me pamje të shëndetshme
  • PH ndihmon për të zhdukur qelizat e vdekura të lëkurës në një çast
  • Pasuruar me ekstrakt të manaferrave camu camu të mbushura me vitaminë C
  • Shikoni papastërtitë dhe mbetjet duke u larguar nga lëkura juaj

Vitamina C. Ne përdorim vitaminën C (Acidin Askorbik, nëse po ndiheni luksozë) për të ndihmuar lëkurën të ndjehet e këndshme dhe me shkëlqim.

Clear

Si përdoret

1. Hidhuni në dush dhe shtrydhni një sasi të xhelit tonë të dushit.
2. Lëreni mendjen tuaj të shkojë dhe të nuhasë trëndafilat dhe bozhurat.
3. Kënaquni të punoni në një shkumë të pasur në banjë ose dush.
4. Lëmoni lëkurën dhe ndjehuni të pastruar dhe të freskuar.
5. Shpëlahuni dhe ndjehuni të gatshëm për çdo gjë dita mund të sjellë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin C - Glow Revealing Liquid Peel

Ujë, Alkool Denat., Propilen Glikol, Glicerinë, Karbomer, PPG-26-Buteth-26, Klorid Palmitamidopropiltrimonium, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Kuaternium-80, Parfum, Acid Askorbik 3-O-Etil, Mjalt, Limonene, Behentrimoni Klorur, Klorid Cetrimonium, Benzil Salicilat, Heksil Cinamal, Alkool Izopropil, Linalool, Ekstrakt Frutash Myrciaria Dubia.

My Review for Vitamin C - Glow Revealing Liquid Peel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.