The Body Shop Albania

Vitamin C – Locion për mbrojtje ndaj Diellit SPF30

Për lëkurë të lodhur

Vitamin C – Locion për mbrojtje ndaj Diellit SPF30

Për lëkurë të lodhur

0/5
0 Mendime

Njihuni me gjthçkabërësin tonë. Locioni ynë Vitamin C Glow-Protect SPF30 jo vetëm që ju ndihmon të shkëlqeni së brendshmi, por gjithashtu shton një dozë shtesë të SPF në rutinën tuaj ditore. Përshëndetje rreze dielli.

Nëse jeni të zgjuar, me siguri ju tashmë i jepni lëkurës suaj mbrojtjen e nevojshme ndaj me një kremi hidratues dhe krem kundër diellit SPF30. Shkëlqyeshëm! Pse të mos përdorni mbrojtje shtesë me locionin e përditshëm të Vitaminës C me SPF 30?

Nëse jeni në kërkim të lëkurës me pamje më të shëndetshme, kremi hidratues i vitaminës C me SPF 30 do t’ju ndihmojë të nxirrni në pah shkëlqimin tuaj të brendshëm ndërsa punon për të hidratuar dhe zbutur lëkurën – mendojeni si një rrugë të shkurtër për në lëkurën e freskët në Maldive.

Kur bëhet fjalë për kujdesin për lëkurën me vitaminë C, camu camu berry është miku juaj. Për fat të mirë, ky tub i vogël është i mbushur me shumë nga këto manaferra të vogla, por të fuqishme të Amazonës për një formulë që do të ndihmojë lëkurën të duket më e ndritshme. Madje ka aromë rrezëllitëse kombinuar me një aromë të gjallë agrumesh që ju zgjon më mirë sesa filxhani i kafesë në mëngjes. Si ju duket kjo për një gjithçkabërës?

  • Zgjon lëkurën e lodhur
  • Mbrojtje SPF30, UVA dhe UVB
  • Nxit hidratimin dhe jep mbrojtje shtesë SPF
  • Gëzoni një lëkurë më të ndritshme, me pamje rrezëllitëse
  • Vegan

Camu Camu. Ne shtypim manat camu camu për të nxjerrë ekstraktin e frutit, i njohur për përmbajtjen e 20 herë më shumë vitaminë C se portokallet.

Vitamina C. Ne përdorim vitaminën C (Acidin Askorbik, nëse po ndiheni luksozë) për të ndihmuar lëkurën të ndjehet e këndshme dhe me shkëlqim.

Clear

Si përdoret

1. Së pari, pastroni lëkurën tuaj me larësin tonë për pastrimin e fytyrës me Vitaminë C.
2. Gati për të tonifikuar lëkurën? Provoni tonerin tonë në trajtë xheli të delikat me trëndafila të butë britanikë.
3. Tani që lëkura juaj është e përgatitur, vendosni locionin tonë Vitamin C Glow-Protect SPF30 si pjesë e rutinës tuaj të kujdesit për lëkurën në mëngjes.
4. Për ditë kur jeni në lëvizje, jepini lëkurës suaj freski me mistin tonë të fytyrës Vitamin C Energising Face Mist.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin C - Locion për mbrojtje ndaj Diellit SPF30

Ujë, Etilheksil Methoxycinnamate, Etilheksil Salicilat, Isododecane, Octocrylene, Polidecen I Hidrogjenizuar , Glicerinë, Gliceril Stearate, Arachidyl Alkol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Caprylyl Glikol, Behenyl Alkol, PEG-100 Stearate, Arachidyl Glucoside, Cetil Alkol, Sesamum Indicum (Vaj Susami), Askarbat Tetraheksildecil, Fenoksietanol, Akrilamid / Akrilik Akomilat Copolimer, Parfum / Aromë, Xanthan Gum, Polisizobuten, Dimetikon, Ekstrakt Frutash Camu-camu /Myrciaria Dubia, Acid Sorbik, Disodium EDTA, Linalool, Limonene, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Benzyl Benzoate, Citral, Potassium Sorbate, Hexyl Cinnamal, Citronellol.

My Review for Vitamin C - Locion për mbrojtje ndaj Diellit SPF30

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.