The Body Shop Albania

Vitamin E Cream Cleanser

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE

PASTRON GRIMIN DHE PAPASTERTITË

Vitamin E Cream Cleanser

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE

PASTRON GRIMIN DHE PAPASTERTITË

0/5
0 Mendime

Hiqeni ditën dhe lëreni lëkurën tuaj të ndjehet të freskët me pastruesin tonë të butë kremi me vitaminë E.
Pavarësisht nëse është gjëja e parë në mëngjes ose pak para gjumit, kjo formulë e lehtë dhe e mëndafshtë do të heqë çdo gjurmë të papastërtive, duke e lënë lëkurën tuaj të pastër dhe të butë.

I pasuruar me 89% përbërës me origjinë natyrale, është mjaft i butë për t’u përdorur në mëngjes, mesditë ose mbrëmje. Por ai bën më shumë sesa vetëm kujdesin për lëkurën tuaj. Ai përmban vaj të farës së mjedrës, i njohur si një burim i vitaminës E, të cilin ne e bëjmë duke përdorur mjedra të mbetura nga industria e lëngjeve, që do të thotë se në përgjithësi ka më pak mbetje.

Dhe ne nuk jemi ndalur me kaq – ky pastrues kremoz tani vjen edhe në paketim të riciklueshëm.

Largon papastërtitë dhe papastërtitë e përditshme
E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe lëkurën e thatë
I pasuruar me vitaminë E dhe vaj të farës së mjedrës
I pasuruar me 89% përbërës me origjinë natyrale
Vegane
I testuar dermatologjikisht

Clear

Si përdoret

Si ta përdorni

  • Çdo mëngjes ose mbrëmje, masazhoni një sasi të vogël kremi pastrues me vitaminë E në lëkurën tuaj.
  • Punoni në lëkurën tuaj për të hequr çdo grim ose papastërti të mbetur.
  • Fshijeni me anë të pambukut të ripërdorshëm të pastër.
  • Vazhdoni me tonerin tonë hidratues dhe kremin hidratues të ditës me vitaminë E ose kremin e natës me vitaminë E.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E Cream Cleanser

VITAMIN E CREAM CLEANSER
Aqua, Ethylhexyl Palmitate, Isohexadecane, Sorbitol, Dimethicone, Sorbitan Stearate, Glycine Soja Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Phenoxyethanol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetearyl Alcohol, Tocopherol, Butyrospermum Parkii Butter, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Ethylhexylglycerin, Rubus Idaeus Seed Oil, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citric Acid.

 

My Review for Vitamin E Cream Cleanser

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.