The Body Shop Albania

Vitamin E Cream Cleanser

Për lëkurë të dehidratuar

Heq papastërtitë

Vitamin E Cream Cleanser

Për lëkurë të dehidratuar

Heq papastërtitë

0/5
0 Mendime

Një larës i lehtë dhe kremoz me vitaminë E mbrojtëse dhe vaj hidratues gruri që heq në mënyrë efektive papastërtitë dhe makeupin. E lë lëkurën të ndihet e pastër, më e butë dhe më elastike. Ndiqni me Tonerin Hidratues me Vitaminë E, si pjesë e rutinës tuaj të personalizuar të kujdesit për lëkurën.

  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Pasuruar me vaj soje
  • Me vitaminë E
  • Pastrues kremoz për fytyrën
  • Teksturë e lehtë, kremoze
  • Pa sapun

Vitamina E. Vitamina E (a.k.a tokoferol) është një vitaminë mbrojtëse që është e njohur në rrethet e kujdesit të lëkurës për hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës.

Vaji i Sojës. Soja mund të mos jetë një përbërës magjepsës, por na dhuron në vaj të këndshëm esencial që ndihmon lëkurën të mbajë lagështirën brenda.

Vaj Gruri. Vaji i Grurit ka bërë emër në rrethet e kujdesit të lëkurës për të ndihmuar në reduktimin e humbjes së ujit nga lëkura.

Clear

Si përdoret

Masazhojeni në lëkurë dhe hiqeni me tampona pambuku të thatë.
Përdoreni dy herë në ditë – në mëngjes dhe në mbrëmje para tonerit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E Cream Cleanser

Ujë, Etilheksil Palmitat, Isoheksadekan, Sorbitol, Dimethicone, Sorbitan Stearate, Vaj Gruri/ Triticum Vulgare, Vaj Soje/ Glycine Soja, Fenoksietanol, Gliceril Stearat, PEG-100 Stearat, Alkool Cetearyl, Acetat Tokoferil, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Etilheksilglicerinë, Hidroksid Natriumi, Benzil Benzoat, Disodium EDTA, Geraniol, Linalool, Limonene, Citronellol, Acid Citrik.

My Review for Vitamin E Cream Cleanser

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.