The Body Shop Albania

Vitamin E – Maskë Qetësuese

Për lëkurë të thatë

Maskë e biodegradueshme

Vitamin E – Maskë Qetësuese

Për lëkurë të thatë

Maskë e biodegradueshme

0/5
0 Mendime

Hidratoni lëkurën e etur në vetëm 15 minuta me maskën tonë Vitamin E Quench Sheet Mask. E pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, acid hialuronik me origjinë natyrale dhe vaj gruri, kjo maskë kyç hidratim 24 orësh dhe lë lëkurën të ndjehet menjëherë më e butë, e lëmuar dhe e mbushur me hidratim.

  • Sheet mask hidratuese me një përdorim
  • E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës
  • Lëkura ndihet e hidratuar, më e butë dhe e lëmuar
  • Hidratim 24 orë
  • E lehtë për t’u përdorur për rezultate të menjëhershme
  • Pasuruar me acid hialuronik me origjinë natyrale nga Franca, vaj gruri gruri dhe Aloe vera organike të Komunitetit të
  • Tregtisë së Drejtë nga Meksika
  • E biodegradueshme (duke mos përfshirë paketimin)

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Vitamina E. Vitamina E (a.k.a tokoferol) është një vitaminë mbrojtëse që është e njohur në rrethet e kujdesit të lëkurës për hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës.

Vaj Gruri. Vaji i Grurit ka bërë emër në rrethet e kujdesit të lëkurës për të ndihmuar në reduktimin e humbjes së ujit nga lëkura.

Clear

Si përdoret

1. Nxirrni maskën, shpaloseni dhe aplikojeni në fytyrë.
2. Fërkoni lëkurën dhe relaksohuni.
3. Pas 15 minutash, hiqni dhe masazhoni serumin e mbetur në lëkurën tuaj.
Përdorni 1-2 herë në javë. Për të kompletuar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me Vitaminë E, kombinoni me kremin tonë të hidratimit me Vitaminë E ose kremin e natës me Vitaminë E. Zbuloni përfitimet e Vitaminës E.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E - Maskë Qetësuese

Ujë, Alkool Denat., Glicerinë, Propanediol, Alkool Benzil, Acid Salicilik, PPG-26-Buteth-26, Acetat Tokoferili, Vaj Gruri / Triticum Vulgare, Vaj Argani/ Argania Spinosa, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hidroksid Natriumi, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, PEG-40 Vaj i Hidrogjenuar Recini, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Isohexadecane, Pluhur i Lëngut të gjethes Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Parfum/Fragrancë, Polysorbate 80, Benzil Benzoat, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Sorbitan Oleat, Trideceth-6, Hidroxicitronellal, Limonene, Geraniol, Linalool

My Review for Vitamin E - Maskë Qetësuese

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.