The Body Shop Albania

Vitamin E Moisturising Toner

PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS

VEGAN

Vitamin E Moisturising Toner

PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS

VEGAN

0/5
0 Mendime

Toneri ynë hidratues me vitaminë E e freskon lëkurën tuaj duke hequr ndotjen e fshehur. Formula jonë e lehtë dhe ujore tonizon dhe pastrojnë lëkurën pa hequr hidratimin e rëndësishëm. I pasuruar me 96% për origjinë natyrale, është mjaft delikat për të përdorur në mëngjes, në mesditë ose në darkë (ose kurdo që të keni dëshirë për një trajtim freskues). Por ai bën më shumë se sa thjesht kujdeset për lëkurën tuaj. Ai përmban vaj frutash boronicë, i njohur si burim i vitaminës E, të cilin e bëjmë duke përdorur boronica të mbetur nga industrinë e lëngjeve, duke treguar se ka më pak mbetje në përgjithësi. Dhe nuk jemi ndalur këtu – toneri hidratues tashmë vjen në paketim të riciklueshëm*.

Largon çdo mbetje të ndotjes. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, edhe për lëkurë të thatë. I pasuruar me vitaminë E dhe vaj frutash boronicë dhe  i pasuruar me 96% për origjinë natyrale Vegan Testuar dermatologjikisht

Clear

Si përdoret

  1. Lageni një pambuk me toner.
  2. Lëvizni butësisht mbi fytyrë për të tonifikuar dhe larguar çdo mbetje të ndotjes.
  3. Për një regjim të plotë, filloni me pastrimin duke përdorur lëng fytyre të butë me Vitaminë E tonik, pastaj vazhdoni me kremën tonifikuese për ditë Vitaminë E Moisture ose kremën tonifikuese për natë Vitaminë E Night. Zbuloni serinë tonifikuese të plotë me Vitaminë E.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Vitamin E Moisturising Toner

Aqua, Glycerin, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, Diglycerin, Tocopheryl Acetate, Potassium Sorbate, Carbomer, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Rubus Idaeus Seed Oil, Parfum, Sodium Hydroxide, Benzyl Benzoate, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Geraniol, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal.

My Review for Vitamin E Moisturising Toner

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.