The Body Shop Albania

Warmth & Spice Black Musk Big Gift

Vegan

Dhuratë festive

E ngrohtë & Sensuale

Warmth & Spice Black Musk Big Gift

Vegan

Dhuratë festive

E ngrohtë & Sensuale

0/5
0 Mendime

Seti ynë vegan Warmth & Spice Black Musk Big Gift është mënyra e përsosur për të befasuar dikë me aromën tonë më të egër këtë Krishtlindje.

Hyni në dush dhe lani me kujdes trupin tuaj me Xhelin tonë të Dushit. Lë lëkurën të ndjehet e freskët dhe e pastër dhe ka erë të fortë dhe sensuale. Më pas thajeni me peshqir dhe aplikoni një copë nga locioni ynë aromatik për trupin për ta lënë lëkurën të ndjehet më e butë dhe më e lëmuar. Më në fund, shtrojini me disa spërkatje të Ujë Tualeti dhe Aroma Mist.

I mbushur me nota të myshkut pa egërsi, bergamotit dhe piperit rozë, ky set dhuratash është mbushësi i përsosur i çorape ose surpriza Secret Santa për dikë që dëshiron të ndjejë një aromë të ngrohtë dhe të mykur nga koka te këmbët.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

 • Xhel dushi Musk Zi 250ml
 • Locion Trupi Musk Black 250ml
 • Black Musk Eau de Toilette 60ml
 • Mist Black Musk 100ml
Clear

Si përdoret

1. Merrni sasinë e dëshiruar të xhelit të dushit.
2. Masazhoni lëkurën tuaj duke e kthyer në një shkumë të pasur dhe më pas shpëlajeni.
3. Merrni sasinë e dëshiruar të losionit dhe aplikojeni në trup me lëvizje masazhi.
4. Lëreni të përthithet në lëkurë dhe visheni.
5. Plotësoni ritualin duke spërkatur ujë tualeti në qafë dhe pikat e pulsit.
6. Lëreni të përthithet nga lëkura pa e fërkuar për të ruajtur formulën e saj aromatike.
7. Aplikojeni spërkatjen aromatike në të gjithë trupin në lëkurë të thatë pas dushit ose gjatë gjithë ditës për të ruajtur aromën e serisë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Warmth & Spice Black Musk Big Gift

 • BLACK MUSK BODY LOTION

  Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Palmitate, Ceteareth-20, Glycerin, Steareth-2, Parfum/Fragrance, Orbignya Oleifera Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Butyrospermum Parkii utter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Hydroxycitronellal, Disodium EDTA, Limonene, Sodium Hydroxide, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Isoeugenol, Citric Acid.

 • BLACK MUSK EAU DE TOILETTE

  Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Limonene, t-Butyl Alcohol, Linalool, Coumarin, Denatonium Benzoate, Isoeugenol, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone.

 • BLACK MUSK SHOWER GEL

  Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum/Fragrance, PEG- 40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Chloride, Polyglyceryl-2 Caprate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Hydroxycitronellal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin.

 • BLACK MUSK FRAGRANCE MIST

  Alcohol Denat (67.2%)., Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool, Coumarin, Isoeugenol, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Denatonium Benzoate.

My Review for Warmth & Spice Black Musk Big Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.