The Body Shop Albania

White Musk® Flora – Eau De Toilette

Vegan

White Musk® Flora – Eau De Toilette

Vegan

0/5
0 Mendime

Po ju prezantojmë një anëtar të ri të sofistikuar dhe femëror në familjen White Musk®.

White Musk® Flora ndërthur notat emocionuese të bergamotit dhe piperit rozë me një buqetë të lulesh me bozhure dhe zambakë lugine për një ndryshim të freskët, modern dhe të guximshëm me myshkun tonë cruelty-free që është 100% vegan.

Një eau de toilette i sofistikuar, me lule, i përsosur për pranverë. Me nota të bergamotit, piperit rozë dhe myshkut pa mizori dhe një buqetë me bozhure dhe zambakë të luginës 100% vegane

Pasuruar me esencën e kallam sheqerit. Bërë me myshkun tone ikonik, cruelty-free.

Clear

Si përdoret

Sprucojeni në qafë dhe pikat e pulsit. Përdoreni të kombinuar me Xhelin e Dushit dhe Locionin e Trupit White Musk® Flora për të ndërtuar aromën.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® Flora - Eau De Toilette

Alkool Denat. (35.0%), Alkool (33.6%), Ujë, Parfum / Aromë, Salicilat Benzili, Limonene, Linalool, Alkool Benzil, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Citronellol, Hidroksicitronellal, Alkool t-Butil, , Kumarin, Hexyl Cinnamal, Alfa-Isomethyl Jonon, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate, Denatonium Benzoat, CI 17200/Red 33, CI 60730/Ext. Violet 2.

My Review for White Musk® Flora - Eau De Toilette

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.