The Body Shop Albania

White Musk® Perfume Oil

White Musk® Perfume Oil

0/5
0 Mendime

Musk është një aromë delikate me efekte të fuqishme. Është delikate, qetësuese dhe mrekullisht magjepsëse. Vaji ynë i parfumit White Musk® ka nota lulesh, sensuale dhe të pastra që do t’ju lënë të ndiheni të fuqizuar për të shprehur veten.

Kjo shishe e vogël e fuqishme përmban një përzierje intensive të aromës sonë ikonike White Musk® – një simfoni e bukur aromash me nota aldehidesh të pastra, jasemini ngushëllues dhe myshkun tonë sensual dhe pa egërsi.

Ndonjëherë, bukuria e një arome ka të bëjë më shumë me atë se si ju bën të ndiheni. I fuqizuar, i ngritur, ndoshta edhe nostalgjik. Vaji ynë i parfumit White Musk® është një aromë e qëndrueshme dhe ikonike që do t’ju bëjë të ndiheni të pandalshëm. Dhe nëse vërtet dëshironi ta mbani gjallë ëndrrën, përgatituni me më shumë gjëra të mira nga gama jonë White Musk®.

Vaji ynë i parfumit tani vjen edhe në një shishe të riciklueshme të bërë me 42% xham të ricikluar, kështu që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që myshton. Kapaku dhe pikatore janë gjithashtu 100% të riciklueshme.

Mund të duket e thjeshtë, por gjetja e aromës së duhur për ju mund të jetë pak e ndërlikuar. Pra, nëse keni nevojë për një ndihmë, lexoni këshillat tona për të gjetur aromën tuaj të njohur.

Vaj parfumi
Parfum i freskët, me lule dhe ikonë
Notat e aldehideve, jaseminit dhe myshkut pa egërsi
Vaj parfumi i koncentruar për një eksperiencë të fortë aromash
Shishe dhe kapak i riciklueshëm
Vegan

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® Perfume Oil

Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Isoeugenol, Cinnamal.

My Review for White Musk® Perfume Oil

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.