The Body Shop Albania

Xhel dushi British Rose

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

Vegan

Xhel dushi British Rose

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

Vegan

0/5
0 Mendime

Do të donit të ngriheshit me aromën e trëndafilave çdo mëngjes? Xheli jonë i dushit British Rose, jua mundëson tani këtë. Ndihuni të përkëdhelur nga aroma pranverore e trëndafilit anglez dhe peonit, që përmban British Rose. Pastron lëkurën tuaj dhe ju kënaq shqisën e të nuhaturit. Jua lë lëkurën të butë dhe të freskët. Me ekstrakt trëndafili anglez, i kultivuar dhe përzgjedhur me shumë kujdes.

Ekstrakt Trëndafili. A ka gjë më klasike se një tufë trëndafilash? Ne përdorim ektraktin tonë të trëndafilave anglezë për aromën mrekullisht të ëmbël.

Clear

Si përdoret

1. Merrni pak sasi nga xheli i dushit British Rose.

2. Përhapeni atë në trup dhe lijeni veten nën shijimin e aromës fantastike, që ky xhel ju ofron.

3. Shkumojeni produktin në lëkurë.

4. Shpëlajeni produktin me ujë të bollshëm.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Xhel dushi British Rose

Ujë, Laureth Sulfat Sodiumi, Betain Kokamidopropil, Glicerinë, Parfum, Klorid Natriumi, Kaprat Poligliceril¬2, Benzoat Sodiumi, PEG¬ 40 Vaj Ricini i Hidrogjenizuar, Acid Citrik, Sukrozë, Salicilat Etilheksil, Salicilat Benzili, Limonene, Metoksidibenzolmetan Butil, Disodium EDTA, Citronellol, Geraniol, Linalool, Ekstrakt Trëndafili, Jononi Alfa Izometil, Polisorbat 20, Hidroksid Natriumi, Benzoat Natriumi, Benzoat Denatoniumi, Sorbat Potasiumi, Cl 17200, Cl 19140.

My Review for Xhel dushi British Rose

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.