The Body Shop Albania

Xhel Dushi Love & Plums

Xhel Dushi Love & Plums

0/5
0 Mendime

Bëjeni çdo dush të ndjehet si Krishtlindje me Xhelin tonë të Dushit Love & Plums.

Një aromë edicioni special, pastruesi ynë festiv është i pasuruar me ekstrakt kumbulle nga Turqia dhe nota të sherbetit të kumbullës, bozhure dhe myshkut ngushëllues. Kjo aromë e pasur, e ndritshme, frutash dhe lulesh është e garantuar për t’ju dhënë ndjesinë festive.

Thjesht hidhuni në dush, shtrydhni një sasi të formulës sonë xhel-në-shkumë dhe shijoni butësinë dhe aromën. Lë lëkurën të ndjehet e freskët dhe e pastër.

Ashtu si të gjitha gjërat e mrekullueshme, kjo surprizë e edicionit special është vetëm për Krishtlindje. Është dhurata perfekte vegane, mbushëse çorape apo trajtimi personal.

  • Xhel dushi
  • Punon në një shkumë të pasur
  • Lëreni lëkurën të ndjehet e pastër dhe e freskët
  • Aromë e pasur, e ndritshme, fruta-lule
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

  1. Shtrydhni një sasi me bujari.
  2. Pastroni atë trup të bukur.
  3. Shpërlajeni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Xhel Dushi Love & Plums

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, PEG-150 Distearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sucrose, Linalool, Salicylic Acid, Limonene, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Sorbic Acid, Citronellol, Polysorbate 20, Denatonium Benzoate, Citric Acid, Prunus Domestica Fruit Extract, CI 17200/Red 33, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

My Review for Xhel Dushi Love & Plums

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.