The Body Shop Albania

Indian Night Jasmine – Xhel Dushi

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

Indian Night Jasmine – Xhel Dushi

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

0/5
0 Mendime

Ky xhel dushi do të pastrojë dhe aromatizojë butësisht lëkurën tuaj me nota të gjetheve vjollce aromatike dhe jasemini të ngrohtë, të thelluar nga druri i pasur i sandalit.

  • Aromë e këndshme, e ngrohtë
  • Freskues dhe pastrues
  • Pa sapun
  • Shtreso me produkte të tjera në gamën Indian Jasmine Night për të ndërtuar aromën

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Parfum, Klorur Natriumi, Vaji i Hidrogjenizuar i PEG-40, Polyglyceryl-2 Caprate, Mel, Benzoate Natriumi, Acid Citrik, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethylonone, Alpha-Isomethylon Salicilate, Citronellol, Hydroxycitronellal, Nyctanthes Arbor-Tristis Extract Flower, Fenoxyethanol, Acid Benzoik, Acid Dehidroacetik, Etilheksilglicerinë.

Clear

Si përdoret

Hidhuni në dush dhe shtrydhni një sasi të Xhelit tonë të dushit nga Indian Night Jasmine

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Indian Night Jasmine - Xhel Dushi

My Review for Indian Night Jasmine - Xhel Dushi

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.