The Body Shop Albania

Moringa Xhel Dushi

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

Vegjetarian

Moringa Xhel Dushi

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Xheli i Dushit me Moringa i The Body Shop është xhevahiri ynë i vogël kur bëhet fjalë për atë ndjesinë e freskët të dushit. Është një larës trupi me aromë elegante që lë lëkurën tuaj të ndihet e pastër dhe e rigjallëruar.
Ky produkt me aromë lulesh është i pasuruar me ekstrakt moringa të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë dhe shkumon aq bukur. Një nga përfitimet e mëdha të bimëve moringa, dhe pse ne e duam atë në formulat tona, është aroma e tyre diellore, e ndritshme dhe gëzuese. Ne e kemi çuar xhelin tonë të dushit Moringa një hap më tej dhe kemi përmirësuar formulën me nota të luleve të ëmbla frangipani. Thjesht, lumturi aromatike.
Kurioz për përfitimet e njohura të ekstraktit moringa për lëkurën? Kombinuar me formulën tonë, ndihmon në pastrimin e lëkurës suaj duke e lënë të aromatizuar sapo të dilni nga dushi. Është luksi i përsosur për të shtuar në rutinën tuaj të përditshme të dushit dhe do të mbeteni me një aromë delikate të moringës. Çfarë kënaqësie.

  • I jep lëkurës tuaj një pastrim freskues
  • Një aromë lulesh e gëzuar, diellore
  • Krijon një shkumë të pasur
  • Pasuruar me ekstrakt moringa të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Ruanda

Vaj Fare Moringe i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky vaj është i pasur me omega 9 dhe është përdorur përdorur për të shekuj për të mbrojtur lëkurën. Yni është nga Ruanda.

Clear

Si përdoret

1. Hidhuni në dush dhe shtrydhni një sasi të vogël të xhelit tonë të dushit Moringa.
2. Filloni punën duke e masazhuar atë në lëkurën tuaj ndërsa krijon në një shkumë të pasur, duke pastruar dhe freskuar lëkurën tuaj.
3. Shpëlajeni të gjithin dhe shijoni aromën e freskët të luleve.
4. Dëshironi më shumë nga moringa? Pas dushit, hidratohuni me Kosin tonë luksoz të Trupit Moringa.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Moringa Xhel Dushi

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20, Mjaltë, Klorur Natriumi, Acid Citrik, PEG-18 Gliceril Oleat / Cocoate, Parfum, Myristamidopropyl PG-Dimonium, Fosfat Kloridi, Alkool Fenetil, Caprylyl Glycol, Acid p-Anisic, Glikol Propilen, Linalool, Heksil Kanamal, Butylphenyl Methylpropional, Disodium EDTA, Salicilat Benzil, Geraniol, Moringa Oleifera, Sorbitol, Karamel, CI 19140.

My Review for Moringa Xhel Dushi

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.