The Body Shop Albania

Lemon – Xhel Pastrues & Hidratues Duarsh

Lemon – Xhel Pastrues & Hidratues Duarsh

0/5
0 Mendime

Mbani duart tuaja të pastra në çdo kohë me xhelin tonë antibakterial hidratues për duart. Ideal për momentet kur nuk ka ujë dhe sapun afër, pastron dhe freskon lëkurën e duarve. Përmban 70% alkool dhe vaj esencial të limonit. Mbajeni kudo me vete.

  • Xhel antibakterial për duart
  • Përmban 70% alkool
  • Pa shpëlarje
  • Paketimi kompakt
  • Me vaj esencial natyral të lëkurës së limonit, i njohur për vetitë e tij pastruese
  • Vegan
  • Paketimi i riciklueshëm
Clear

Si përdoret

Vendosni një sasi të vogël në pëllëmbë, përhapeni dhe prisni që ajo të përthithet. Përdoreni sa herë që është e nevojshme.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Lemon - Xhel Pastrues & Hidratues Duarsh

Alkool Denat., Ujë, Glicerinë, Alkool Isopropil, Karbomer, Parfum / Aromë, Limonene, Hidroksipropilcelulozë, Aminometil Propanol, Citral, Linalool, Geraniol, Vaj Lëkure Limoni / Citrus.

My Review for Lemon - Xhel Pastrues & Hidratues Duarsh

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.