Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
  • Image Description
Yogurt Trupi me Lime Blossom
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Shijoni lëkurën e hidratuar intensivisht dhe një aromë joshëse të freskët me kosin e trupit nga koleksioni i kufizuar Lime Blossom. Përthithet menjëherë në lëkurë, duke i dhënë asaj hidratim perfekt. Mund të visheni menjëherë pas aplikimit pa qenë nevoja të prisni.

Kosi i trupit Lime Blossom është i përshtatshëm për njerëzit me një jetë të përditshme dinamike që nuk kanë shumë kohë dhe dëshirojnë të kujdesen për lëkurën e tyre. Është projektuar për t'u përthithur në çast, duke siguruar 24 orë hidratim për lëkurën tuaj, duke e lënë atë të butë, të lëmuar dhe me aromë të bukur me nuanca sherbeti limoni.

Formula e tij e lehtë e xhelit është pasuruar me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e luleve të gëlqeres dhe aloe vera organike të prodhuar nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Meksikë. Ashtu si kosët tanë të tjerë të trupit, edhe ky nuk lë ndjesi ngjitëse. Tekstura e tij është në mënyrë luksoze si xhel dhe i jep lëkurës një pamje të shëndetshme dhe një aromë të freskët verore.

Kosi Lime Blossom vjen në paketim të riciklueshëm që është bërë nga plastika 100% e ricikluar (duke përjashtuar kapakun), duke përfshirë Tregtinë e Drejtë të Komunitetit në Indi. Kjo bën të mundur që sa herë të kujdeseni për trupin tuaj, të tregoni kujdes dhe respekt edhe për planetin.

Kombinoje atë me produktet e tjera nga koleksioni Lime Blossom dhe shijo lëkurën e hidratuar, të freskët me erë vere dhe të rehatshme.

Teksturë e lehtë xhel që përthithet menjëherë
I përshtatshëm për lëkurë normale në të thatë
Ofron 24 orë hidratim
Me një aromë të freskët, pikante
Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale
Certifikuar nga Shoqëria Vegane
I testuar dermatologjikisht
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
1,650L
1,650L
1650 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
1. Merrni kosin me Lime Blossom dhe aplikojeni në lëkurën e trupit tuaj, menjëherë pas dushit, ose sa herë që keni nevojë për pak përkëdhelje.
2. Mund të visheni menjëherë! Nuk duhet të presësh.
3. Për një aromë frutash maksimale, plotësoni me produktet e tjera nga koleksioni i kufizuar Lime Blossom.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
1,650L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
1,650L
Shto në shportë
PËR LËKURË NORMALE DHE TË THATË
1,650L
Shto në shportë
2,690L
Shto në shportë
Për lëkurë normale në të thatë
1,650L
Shto në shportë
Për lëkurë normale në të thatë
1,650L
Shto në shportë
Për lëkurë normale në të thatë
1,650L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave