Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
Vitamin E Bi-Phase Serum
DERI NE 30 ORE HIDRATIM • I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Dyfishoni hidratimin me serumin tonë të hidratimit dyfazor të vitaminës E.

I pasuruar me 95% përbërës me origjinë natyrale, ky serum ultra i lehtë me përthithje të shpejtë funksionon në dy faza për të hidratuar lëkurën deri në 30 orë.

Faza e serumit, e formuluar me acid hialuronik me origjinë natyrale, ndihmon për të siguruar hidratim intensiv. Acidi hialuronik mund të tingëllojë pak, mirë, teknik, por është thjesht një molekulë natyrale që tërheq 1000 herë peshën e tij në ujë.

Faza e vajit, e pasuruar me vajin e farës së mjedrës, e cila njihet si burim i vitaminës E, ndihmon që lëkura të duket më e lëmuar dhe e shëndoshë me lagështi gjatë gjithë ditës. Kjo fazë gjithashtu ndihmon për të bllokuar hidratimin, duke e lënë lëkurën të ndjehet më elastike.

Por vaji i farës së mjedrës bën më shumë sesa kujdesi thjesht për lëkurën tuaj. Ne e bëjmë tonën duke përdorur mjedra të mbetura nga industria e lëngjeve, duke punuar me furnitorë ekspertë të cilët po përpiqen të minimizojnë mbetjet ushqimore.

Dhe vjen në një shishe qelqi të ricikluar që mund të riciklohet përsëri*.

*Pa përfshirë pipetën. Aty ku lejojnë objektet lokale.

Hidraton lëkurën deri në 30 orë
E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe lëkurën e thatë
I pasuruar me acid hialuronik me origjinë natyrale, vitaminë E dhe vaj të farave të mjedrës
I pasuruar me 95% përbërës me origjinë natyrale
Vegane
I testuar dermatologjikisht
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
1,832L
2,290L
1,832L
2,290L
1832 pikë
-
+
Shto në shportë
Si përdoret
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
1,672L
2,090L
Shto në shportë
20%
I JEP SHKELQIM DHE ZBARDH PJESEN POSHTE SYVE
2,312L
2,890L
Shto në shportë
20%
Vegane
2,392L
2,990L
Shto në shportë
20%
ZVOGËLONI PARAQITJEN E NJOLLAVE | E ÇERTIFIKUAR NGA SHOQËRIA VEGANE | E TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT | PASTRON LËKURËN
1,160L - 1,890L
1,450L - 1,890L
Shto në shportë
25%
PËR LARJEN E LËKURËS SË NDJESHME
450L
600L
Shto në shportë
24%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
340L
450L
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË MË TË BUTË
3,032L
3,790L
Shto në shportë
20%
3,112L
3,890L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave