Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
The Ultimate Advent of Change 2023
25 PRODUKTE • FORMATI I MADH
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Zbuloni gëzimin e përditshëm ndërsa numëroni mbrapsht për në prag të Krishtlindjes me 25 ëmbëlsirat nga koka te këmbët e fshehura në The Ultimate Advent of Change.

Ne nuk do të japim shumë, por mund të jeni i sigurt se është i mbushur me pjesët tona më të mira që e duan trupin. Ndoshta do të gjeni disa nga kremrat tanë të mëndafshtë të dushit, një pastrim trupi që zbut, apo edhe një maskë ose dy.

Ne po përpiqemi gjithmonë të krijojmë produkte efektive dhe punëtore për ju. Kjo është arsyeja pse çdo surprizë që do të gjeni të fshehur në kalendarin tuaj është krijuar me përbërës të cilësisë së lartë që jo vetëm punojnë shumë për trupin tuaj, por gjithashtu ju inkurajojnë të praktikoni dashurinë për veten çdo ditë.

Dhe ky kalendar Advent nuk ju sjell vetëm dashuri dhe lumturi. Me përbërësit e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit dhe paketimin e riciklueshëm*, ajo sjell pak dashuri edhe për partnerët tanë globalë.

Dhuratat e Krishtlindjeve me të vërtetë nuk bëhen shumë më të mrekullueshme se kjo.

*Aty ku lejojnë ligjet lokale.
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
18,900L
18,900L
18900 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Çfarë përfshihet?
Almond Milk Shower Cream 250ml
Vitamin C Cleansing Polish 100ml
Coconut Hand Balm 30ml
Vitamin E Hydrating Toner 250ml
Large Ramie Lily
Moringa Body Yogurt 200ml
Camomile Cleansing Butter 20ml
British Rose Hand Cream 30ml
Edelweiss Sheet Mask 21ml
Mango Lip Butter 10ml
Banana Shampoo 250ml
Boost Happy Hand Cream 30ml
Shea Conditioner 60ml
Vitamin E Overnight Mask 75ml
Pink Grapefruit Soap 100g
British Rose Facial Mask 15ml
Almond Milk Body Lotion 200ml
Avocado Lip Care Stick 4.2g
British Rose Shower Gel 250ml
Charcoal Facial Mask 15ml
Shea Hand Balm
Avocado Body Scrub 50ml
Vitamin C Sheet Mask 18ml
Mango Body Butter 200ml
Edelweiss Smoothing Day Cream 50ml
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
25 PRODUKTE
12,900L
Shto në shportë
25 PRODUKTE
12,900L
Shto në shportë
DHURATE PER KRISHTLINDJE
5,990L
Shto në shportë
DHURATE PER KRISHTLINDJE
9,450L
Shto në shportë
6,590L
Shto në shportë
4,990L
Shto në shportë
4,690L
Shto në shportë
Set dhurate
4,690L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave