Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
  • Image Description
  • Image Description
Vitamin C - Krem Hidratues Intensiv për Shkëlqim
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Një version më i pasur dhe më i fuqishme e hidratuesit tonë që rrit shkëlqimin me vitaminë C, ky krem ​​intensiv zbulon lëkurën me pamje më të ndritshme. Ky krem ndihmon për të ndriçuar, unifikuar dhe ushqyer lëkurën me hidratim që nga dita e parë e përdorimit.

Pas përdorimit të parë, lëkura duket menjëherë më rrezatuese dhe ndjehet e rimbushur me hidratim 48 orë.
Pas 4 javësh, lëkura duket dukshëm më e ndritshme dhe më e njëtrajtshme.
Pas 8 javësh, intensiteti i ngjyrës së njollave të errëta ulet me -68%.
I pasuruar me vitaminë C me origjinë natyrale, bakuchiol dhe squalane me origjinë nga ulliri.
Për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.
I testuar dermatologjikisht.

*Studim klinik, spektrofotometër, 22 subjekte, 8 javë.
**Prova e përdoruesit me 102 gra të moshës 25-45 vjeç, pas 8 javësh.
Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
2,890L
2,890L
2890 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret
Si përdoret
Së pari, bëni një pastrim të fytyrës me pastruesin tonë ditor të vitaminës C. Kjo do të ndihmojë në larjen e papastërtive të përditshme dhe largimin e butë të qelizave të vdekura të lëkurës.
Ndiqni me disa pika të serumit tonë për zbulimin e shkëlqimit të vitaminës C.
Hidhni në majë të gishtave një sasi sa një bizele të hidratuesit tonë për rritjen e shkëlqimit dhe lëmoni atë në të gjithë fytyrën dhe qafën çdo mëngjes dhe mbrëmje.
Bëjeni punën tuaj për disa sekonda ndërsa thithet dhe mbusheni me SPF përpara se të dilni nga dera.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
1,690L
Shto në shportë
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
1,690L
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
2,090L
Shto në shportë
DERI NE 30 ORE HIDRATIM
2,290L
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
450L
Shto në shportë
PËR LËKURË TË KOMBINUAR
2,090L
Shto në shportë
PËR LEKURE TË NDJESHME
1,890L
Shto në shportë
3,290L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave