Posta FALAS për porositë mbi 2,990L | Dërgesa në të gjithë Shqipërinë.
Gjalpë Trupi me Avokado
0/5
0 Vlerësime
Çfarë bën për ty?
Duajeni dhe ushqeni lëkurën e thatë si kurrë më parë me Gjalpin tonë të Trupit Avokado.

Prodhuar me 96% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë vajin e avokados me burim të qëndrueshëm nga Afrika e Jugut, gjalpë shea të prodhuar me dorë Community Fair nga Gana dhe vaj i arrave Braziliane nga Peru, hidratuesi ynë i trupit e lë lëkurën e thatë të ndihet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me Lagështi 96 orë. Madje ju jep një shkëlqim me pamje natyrale.

Ky Gjalpë Trupi shumë kremoz vjen në paketim të riciklueshëm* të bërë me kapak alumini dhe vaskë plastike të ricikluar 100%, përfshirë plastikën e ricikluar Komuniteti i Tregtisë së Drejtë nga India. Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që e doni atë trup të bukur.

Aplikoni hidratuesin tonë jo ngjitës, jo yndyror, me masë ose bujari. Seriozisht. Të duash veten nuk e ndjeu kurrë këtë mirë.

 • Krem hidratues për trupin

 • E përkryer për lëkurën e thatë

 • Ushqen dhe mbron lëkurën me lagështi 96 orë

 • Erë jeshile dhe kremoze

 • Prodhuar me 96% përbërës me origjinë natyrore

 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

 • I testuar dermatologjikisht

Përbërësit
Shih listën e plotë të përbërësve
2,250L
2,250L
2250 pikë
-
+
Shto në shportë
"
Si përdoret

 1. Thani lekuren me peshqir pas eksfolimit dhe pastrimit.

 2. Merrni një sasi gjalpë trupi.

 3. Aplikoni ne lëkurën e thatë me masë ose bujari.

 4. Vendosni ne qoshe të prirura për tharje si gjunjë, bërryla dhe këmbë nje sasi shtesë.

 5. Jepini disa minuta që të zhytet në lëkurë para se të visheni.

 6. Ndjeni lekuren të ushqyer dhe zbutur.

 7. Duajeni dhe ushqeni lëkurën tuaj një herë në ditë.


Zbuloni koleksionin tonë të plotë të kujdesit të trupit me Avokado ose shikoni Udhëzuesin tonë për Blerjen e Gjalpit të Trupit.
0 Vlerësime
0 / 5
Nuk është vlerësuar akoma.
Të rekomanduara
2,250L
Shto në shportë
Për lëkurë normale në të thatë
2,250L
Shto në shportë
2,250L - 2,990L
Shto në shportë
Aromë orientale
700L
Shto në shportë
Për lëkurë të ndjeshme
850L
Shto në shportë
Për të gjitha llojet e lëkurës
950L
Shto në shportë
Për të gjitha llojet e lëkurës
0L
Shto në shportë
Për të gjitha llojet e lëkurës
950L
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
9 AM – 9 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Faleminderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Albania Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave